Kredi Kartları

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’ın ayrıcalıklarla dolu dünyası Axess kredi kartlarına başvurarak anlaşmalı noktalarda indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Akbank’ın sunmuş olduğu kredi kartı tercihleri arasında birçok tüketicinin tercih ettiği Axess, alışverişlerinizde bolca puan biriktirme fırsatı sunuyor. Akbank Axess kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek oldukça basit olmakla birlikte yalnızca internet üzerinden dolduracağınız bir form sayesinde şubeye dahi gitmeden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Axess kart ile anlaşma sağlamış on binlerce noktada biriktirdiğiniz Chip paralar sayesinde ücretsiz alışveriş yapabilir ve ekstra chip para kazanma fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Ayrıca nakit avans özelliği sayesinde kredi kartı limitiniz üzerinden acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’ın sunmuş olduğu Axess Kredi Kartını almak istiyorsanız başvuru işlemleri için takip edebileceğini alternatif yöntemler bulunuyor. Yalnızca birkaç dakika ayırarak başvuru işleminizi tamamlayabilir ve kartınızın evinize kadar gelmesini bekleyebilirsiniz. Başvuru yöntemi olarak tercih edebileceğiniz birçok yöntem bulunuyor olsa da en kolay ve hızlı yöntemler Akbank Axess kredi kartı başvurusu sms ile ya da internet bankacılığı aracılığıyla olacaktır. Eğer daha önceden Akbank müşterisi iseniz mobil uygulamaya giriş yaparak kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra klasik bir yöntem olsa da birçok kişinin tercih ettiği Akbank şubeleri aracılığıyla kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek de mümkün. Son olarak ise telefon bankacılığı olarak adlandırılan müşteri hizmetlerini arayarak başvuru gerçekleştirme işlemini de tercih edebilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu SMS ile

akbank sms ile kredi kartı başvurusu

Akbank SMS ile kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek için cep telefonunuzu elinize alarak kısa mesaj gönderme alanına giriş yapmalısınız. Daha sonrasında 4425’e göndereceğiniz mesajın içeriği ise yalnızca TC kimlik numaranız. Başvurunuz banka tarafından en kısa sürede incelenecek ve tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Axess Kredi Kartı Başvurusu Telefonla

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Telefon Bankacılığı ile yapmak da oldukça basit. Bunun yapmanız gereken tek şey 444 25 25 Akbank müşteri hizmetleri hattını aramak. Telefon bankacılığı asistanının sizi yönlendirmesiyle kredi kartı başvurusu menüsüne geçiş yapabilir ve müşteri temsilcinizin hatta dahil olmasıyla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Müşteri temsilciniz başvurunuz tamamlamak adına sizden bazı bilgiler talep edecek ve başvurunuzu tamamlayacaktır.

Akbank Direkt İnternet Bankacılığı Kredi Kartı Başvurusu

Akbank’ın gelişmiş internet bankacılığı sistemi üzerinden yeni bir kredi kartı için başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Direkt üzerinden kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken resmi internet sitesini ziyaret etmek. Site üzerinde kredi kartları menüsü altından yeni müşteri olacak kişiler işlemlerini gerçekleştirebilir. Daha önceden Akbank müşteri olan kişiler ise hesabına giriş yaparak KARTLARIM bölümü altında yer alan “Yeni Kredi Kartı Başvurusu” butonu ile işlemlerini gerçekleştirebilir.

Tüm bunların yanı sıra Akbank şubeleri ile kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız bulunduğunuz konuma en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Girişte yer alan sıramatik yardımıyla bir sıra alabilir ve kart başvurunuzu şube temsilcisi yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Akbank kredi kartı başvurusu gerçekleştirmeniz ardından başvurunuzun hangi aşamada olduğu ve diğer sorularınızı 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetleri hattından gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Akbank şubeleri aracılığıyla da her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu