Banka Rehberi

Anadolubank EFT Saatleri

Geçtiğimiz yıl içerisinde Anadolubank EFT saatleri üzerinde bazı değişikliklere gitti. Müşterilerinin işlerinin aksamaması ve onlara daha iyi bir hizmet sunabilmek adına EFT saatlerini uzatan banka, müşterilerini bu konuda bilgilendirse de bu haber bazı tüketicilerinin gözünden kaçabiliyor. Eğer sizde Anadolubank EFT saatleri ve Anadolubank eft açılış saati gibi detayları merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Anadolubank EFT Saatleri Nedir?

Anadolubank eft işlemiyle sık işlem gerçekleştiren müşterilerini memnun edebilmek ve müşteri odaklı bir bankacılık anlayışını benimsemek amacıyla EFT saatleri konusunda rakiplerine oranla birçok farklılık sunuyor. Bankanın EFT işlemleri için belirlediği en geç saat 17.00 olarak dikkat çekiyor. Birçok banka bu yıl EFT saatlerini 17.15’e kadar uzatmışken Anadolubank’ın en geç eft saati konusunda bir adım atmaması müşterilerini şaşırtmış olabilir.

Anadolubank EFT saatleri sabah 08.00 itibariyle başlamaktadır. 08.00 – 17.00 saatleri arasında Anadolubank hesabınız üzerinden yurtiçinde farklı bankalarda yer alan hesaplara para transfer etmeye başlayabilirsiniz. Üstelik hangi saatte gerçekleştirirseniz gerçekleştirin Anadolubank EFT işlemleri dakikalar içerisinde tamamlanmış olacaktır. Gönderilen paralar ortalama 5 ila 10 dakikalık kısa bir süreç içerisinde alıcı hesaba yansımış olacaktır.

Anadolubank EFT Açılış Saati

Anadolubank eft açılış saati diğer bankalara oranla farklı olup 08.00’dır. Birçok banka 09.00 itibariyle EFT işlemlerini onaylamaya başlarken Anadolubank sabah saat 08.00 itibariyle işlemlere başlamaktadır.

Anadolubank EFT Sorgulama

Anadolubank eft sorgulama işlemleri genellikle geciken EFT işlemleri sonucunda tüketicilerin merak ettiği ve nasıl yapacaklarını merak ettiği bir işlemdir. Tüketici gerçekleştirmiş olduğu para transferi üzerinden 30 dakika geçmiş olmasına rağmen paranın alıcı hesaba geçmediğini öğrenmesi halinde banka ile iletişime geçmesi gerekebilmektedir. 30 dakika diyoruz çünkü zaman zaman yoğunluklar nedeni ile bankaların transfer işlemlerini onaylamaları alıcı ya da gönderici bankadan kaynaklı olarak 30 dakikaya kadar uzayabilmektedir.

30 Dakikayı aşan işlem sürelerinde banka ile iletişime geçmeli ve herhangi bir problem olup olmadığı, transferin hangi aşamada ve neden beklediği gibi konulara değinilmesi gerekmektedir. Eğer Anadolubank eft saatleri hakkında aklınıza takılan bir konu varsa lütfen aşağıda sizler için bıraktığımız yorum formu aracılığıyla bağlantıya geçiniz.

Anadolubank eft sorgulama işlemi gerçekleştirmek adına bulunduğunuz konuma yakın bir noktada şube bulunuyorsa şubeyi ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra daha pratik ve hızlı bir sorgulama işlemi için ise 0850 222 55 50 Anadolubank çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu