Genel

Bankalardaki Kiralık Kasa Fiyatları 2018

Bankalardaki Kiralık Kasa Fiyatları 2018

Eskiden birçok kişi ellerinde bulunan yatırımları ufak da olsa kendilerince güvenli buldukları bir yerde saklamaya çalışırlardı. Yastık altı olarak adlandırılan bu birikim yöntemi, zaman içerisinde insanların en korkulu rüyalarından birisi haline geldi. Evlerinde kendilerince güvenli olarak gördükleri yerlerde birikimlerini saklayan kişiler, hırsızlık tehlikesi başta olmak üzere birçok nedenden ötürü birikimlerini daha güvenli yerlerde saklamak istediler. Para, altın ya da ziynet eşyaları olmak üzere birçok birikimi güvence altına almanın en güvenilir yolu son zamanlarda bankalar tarafından açılan kiralık kasalar olarak gösterilmekte. Evlerine kasa almayı dahi güvenilir bulmayan kişiler, bankaların vermiş oldukları kiralık kasa hizmetlerinden yararlanmak istemekteler. Bu yazımızda bu tür hizmetlerden yararlanmak isteyen kişiler için Bankalardaki Kiralık Kasa Fiyatları 2018 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Hemen hemen tüm özel ve devlet bankaları artık müşterilerine kiralık kasa hizmeti vermektedir. Bankalar, her ihtiyaca yönelik olacak şekilde küçük, orta ve büyük kasa hizmetleri vererek her bütçeye uygun çözüm önerileri sunmaya çalışmaktadır. Özellikle yeni evlenen çiftler, düğünleri sonrasında takılarını güvenilir altına almak için bankalardaki kiralık kasalardan yararlanmak istemektedir. Birçok kişi, bu tür kasaların yüksek fiyatlara sahip olacağını düşünmekte. Oysa bankalar, bu alana çok fazla birikim ayırmalarına karşın hizmetlerini uygun çatılar altında vermektedir. İlk olarak bankalarda bulunan kasaların ölçülerine bakalım;

Bankalardaki Kiralık Kasaların Çeşitleri

Bankalarda 3 farklı kiralık kasa türü bulunmaktadır. Bu kasa tipleri;

Küçük Boy Kasa: Yükseklik 11,5 cm, Derinlik 41 cm, Genişlik 24,5 cm

Orta Boy Kasa: Yükseklik 16,5 cm, Derinlik 41 cm, Genişlik 24,5 cm

Büyük Boy Kasa: Yükseklik 26,5 cm, Derinlik 41 cm, Genişlik 24,5 cm

Kasaların sahip olduğu ölçüler her bankaya göre değişiklik gösterebilmekte olup birkaç santim oynayabilmektedir. Bunu ilgili banka ile iletişime geçerek oldukça kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Her kasa tipinin ücreti değişkenlik olup yıllık olarak ödenmektedir. istenmesi durumunda uzun süreli anlaşmalar yapabilirsiniz. Bir banka üzerinden istediğiniz kadar kiralık kasa alabilir, ihtiyacınızın karşılanmaması durumunda farklı bankalardan da destek alabilirsiniz. Bankalardaki Kiralık Kasa Fiyatları 2018 aşağıda bulunan görseller ile açıklamaya çalıştık. Fiyatlar, yazıyı okuduğunuz zamana göre değişiklik gösterebilir.

Bankalardaki Kiralık Kasa Fiyatları 2018

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu