Kredi Kartları

Bankkart Combo Kart Şifresi Alma

Bankkart Combo Kart Şifresi Alma

Ziraat Bankası Bankkart Combo, tek bir kart üzerinden hem banka kartlarının hem de kredi kartlarının yönetilmesine olanak sağlamaktadır. Tek bir kart sistemi üzerinden hem ATM’ler üzerinden para çekimi yapabilir, internet alışverişleri üzerinden taksitli alışverişler yapabilirsiniz. İnternet üzerinden kredi kartınız ile yaptığınız alışverişlerden hediye puanlar kazanabilirsiniz. Temassız kart özelliği sayesinde kartınızı okutarak hızlı bir şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz. Ziraat bankasına ait olan Bankkart Combo Kart Şifresi Alma işlemini nasıl yapacağınızı 3 farklı yol ile bu yazımızda anlatıyoruz.

 

 

Ziraat Bankası Bankkart Combo Nedir?, Özellikleri? ve Başvuru Nasıl Yapılır? diye merak edenler bu yazımızı inceleyebilir. https://finansokur.com/ziraat-bankasi-bankkart-combo-nedir/

 

 

Ziraat Bankası Bankkart Combo Sms İle Şifre Alma

Ziraat Bankası Kart Şifresi Alma yöntemlerini paylaştık, sizin için en pratik olan yöntem ile kart şifresi alabilirsiniz.

 

SIFRE yaz boşluk bırak kartınızın son 6 hanesi boşluk annenizin kızlık soyadının son 2 harfi boşluk kartın arkasında bulunan 3 haneli kodu cvc kodunu  yazıp 4757‘ye mesaj gönderiniz. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiyseniz Ziraat Bankası kredi kartı şifre alma işleminiz başarıyla sonuçlanmıştır.

Cvc Kodu Nerede Yazıyor? diye merak ediyorsanız kırmızı renkli yazıya tıklayabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri Vasıtasıyla Kart Şifresi Alma

Sitemizde daha önce paylaşmış olduğumuz bankaların müşteri hizmetlerine direk bağlanma adlı yazıya göz atmanızı öneriyoruz. 0850 220 00 00 numarasını arayarak şifre talebinde bulunabilirsiniz. Sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde söylemeniz gerekiyor.

 

Banka Şubesi Vasıtasıyla  Kart Şifresi Alma

Yakınınızda bulunan Ziraat Bankası şubesine giderek bankkart combo şifre alma işlemini yapabilirsiniz. Size en yakın atm ve şubeyi öğrenmek için buraya tıklayınız.

 

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu