Genel

Bim Bonus Puan Geçiyor Mu?

Market alışverişlerini uygun fiyat ve kaliteli ürünler sebebiyle BİM’den gerçekleştiren tüketiciler Bonus puanlarını ilgili market zincirinde kullanıp kullanamayacaklarını merak ettiğini fark ettik. Türkiye’nin dört bir yanında binlerce mağazası bulunan BİM, tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına gıdadan teknolojiye kadar aklınıza gelebilecek hemen hemen her ürünün satışını gerçekleştiriyor. Peki, Bim Bonus puan geçiyor mu? BİM mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizde Bonus puanlarınızı kullanabilir misiniz, Bim Bonus üyesi mi?

Bim De Bonus Kullanılıyor Mu?

BİM mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizde Bonus puanlarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu konuda net bir açıklama yapılmamış olsa da Bonus’un BİM ile ortaklaşa düzenlediği birçok Bonus puan kazanma kampanyasının yanı sıra birçok kullanıcıdan bu konuda olumlu geri dönüşler aldık. Bulunduğunuz bölgede hizmet veren BİM mağazasına özgü olarak ya da geçici bir arıza sebebiyle ilgili pos cihazlarında bir arıza olması halinde kullanamama durumu söz konusu olabilir. Fakat bu gibi beklenmeyen durumların oluşmaması halinde BİM mağazalarında Bonus geçmektedir.

Yapacağınız market ve diğer alışverişlerinizde Bonus puan kullanabilirsiniz. Bu konu hakkında kısaca sorularınızı yanıtlamak istiyoruz.

  • Bim Bonus puan geçiyor mu?

Evet, Bim Mağazalarında biriktirmiş olduğunuz Bonus puanlarınızı gönül rahatlığıyla harcayabilirsiniz. BİM anlaşmalı bir Bonus iş yeridir.

  • BİM Harcamları Bonus Kazandırır Mı?

BİM mağazalarında yapmış olduğunuz tüm harcamalar size Bonus puan kazandıracaktır. Bir bonus üye işyeri olan BİM, yaptığınız alışverişlerden bonus kazanmanızı sağlayacak.

Garanti Bonus Puan Harcama Noktaları

BİM mağazaları dışında biriktirmiş olduğunuz Bonus puanlarınızı hangi mağazalarda harcayabilirsiniz? Biriken Bonus puanlarınızı ya da daha çok Bonus kazanmak için alışverişlerinizi yapabileceğiniz anlaşmalı noktalar ise şunlar; Migros, A101 Mağazacılık, ŞOK, CarrefourSA, BİM, Real gibi büyük mağazalarda Bonus puan harcama fırsatının yanı sıra çok daha fazla BONUS kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

BİM Bonus Kart’a Taksit Yapıyor Mu?

BİM Mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizi Bonus kredi kartınız ile ödediğiniz takdirde 100 TL ve üzeri GIDA dışı alışverişlerinizde taksit imkanından yararlanabilirsiniz. 6 Aya varan vade şansı ile Gıda dışı alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilir, taksitlendirerek rahat rahat ödeyebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu