Banka Rehberi

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir? Nasıl Alınır?

Denizbank tarafından geliştirilen Kurtaran Hesap, bankacılık sektörü içerisinde yaşanılan sorunlara çözüm olmak adına son yılların en çok araştırılan hizmeti olarak gösterilmekte. Banka kartı ya da kredi kartı kullanan kişiler, yapacakları alışverişleri bakiyeleri ya da limitleri doğrultusunda yapmaktadır. Bazı zamanlarda ortaya çıkan ekonomik sorunlar karşısında kişilerin hesapları müsait değil ise işin içinden çıkmanın oldukça zor olduğunu söyleyebiliriz. Bu gibi durumlar karşısında bankalardan farklı çözüm önerileri bekleyen kişiler, aradıkları çözümü Denizbank sayesinde bulabilmekte. Bugün, bu yazımız içerisinde kurtaran hesap hakkında bilgiler vererek bu hesabın ne gibi avantajlara sahip olduğuna değinmeye çalışacağız.

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir?

Mevcut ödemeleri yüzünden nakit paraya ihtiyacına giren kişiler için özel olarak tasarlanan bu hesap, kişilere nakit olarak istediği kadar tutarda para vererek ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlamakta. Alınan desteğin ödemesi ise taksitli bir şekilde rahat rahat ödenebilmekte. Kurtaran Hesap,  bu bağlamda kişilere 12 aya kadar varan taksitli borç verebilmesi sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilmekte. Eğer Denizbank müşteri iseniz bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız KURTARAN yazarak bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 3280’e mesaj göndermeniz gerekiyor.

Kurtaran Hesap Özellikleri

Kurtaran Hesap ile yukarıda belirttiğimiz gibi 12 aya varan taksitler ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kurtaran Hesabınızın içerisinde olduğu vadesiz hesap üzerinden istediğiniz zaman, istediğiniz zaman elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon faturası gibi tüm ödemelerinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Maestro ve Electron kart kabul eden tüm üye işyerlerinde POS alışverişleri yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz alışveriş ve harcamalarınızın ödemesini, taksidini bir sonraki ayın son iş gününe kadar rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Kurtaran Hesap üzerinden tek seferde minimum 200 TL alışveriş yapmanız gerekmektedir. 200 TL altı yapılan alışverişler sistem tarafından onaylanmamaktadır. Taksitler; minimum 3 aydan başlayarak 6,9 ve 12 ay şeklinde devam etmektedir. Yapılan alışverişler için uygulanan faiz sadece borç dönemini kapsamaktadır. Borç dönemi biten hesaplardan herhangi bir şekilde ek ücret, aylık hesap kesim ücreti alınmamaktadır.

Denizbank Kurtaran Hesap, yukarıda yer alan özellikleri ile son yılların kullanılabilir en iyi hesap türlerinden birisi olduğunu kanıtlamıştır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu