DOLAR 5,7162
EURO 6,3045
ALTIN 276,7
BIST 98.987
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28°C
Parçalı Bulutlu

En Uygun Kredi Veren 10 Banka

En Uygun Kredi Veren 10 Banka
05.09.2019
A+
A-

2019’da bankaların en uygun kredi seçenekleri düşük faiz oranları ile şekillendirilmektedir. Bankalar, kredilerin başvurularının internet aracılığı ile yapılmasına da olanak sağlamaktadırlar. Tüm bankaların internet başvuru süreci sonrası talepleri ise en alt başlık içerisinden öğrenilebilir. Özellikle ihtiyaç kredisi kategorilerinde tüm banklar en uygun kredi ödeme koşullarını sağlamaktadır. Uygun kredi seçeneklerinden faydalanabileceğiniz bankalar ve başvuruları hakkında bilgileri yazımız alt başlıkları içerisinden öğrenebilirsiniz. Platformumuzda diğer yazılarımız:

En Uygun Kredi Seçenekleri Ziraat Bankası

Ziraat Bankası uygun kredisi yüksek oranlı kredi limitlerini düşük miktarda ödeme taksitleri ile sağlamaktadır. Ziraat bankasının kredi limitlerine yönelik en uygun ödeme seçenekleri ve faiz oranları ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Ziraat Bankası, 10 bin tl kredi kullanmak isteyen kişiye aylık 523 tl taksitli ödeme avantajı sunmaktadır. Taksitler 24 ay vade üzerinden temin edilmektedir. Kullandığı faiz oranı ise 1.59 olarak belirlenmiştir.
 • Ziraat Bankası, 50 bin tl kredi talebi için aylık 2.616 tl ödeme talep etmektedir. Bu aylık ödeme 24 ay vade ile sunulmaktadır. Kullanılan faiz oranı ise 1.59 olarak belirlenmiştir.
 • Başvuru için Ziraat Bankası’nın resmi we adresine girip, kredi başvurusunda bulun kısmına tıklanması gerekmektedir. Daha sonra açılan panele kimlik bilgileri ve iletişim girilip, onaylanmalıdır. Onaylama sonrası açılan diğer panelde kullanacağınız kredi çeşidi, vadesi, ve kredi limiti seçilmelidir. Seçim sonrası onay sekmesine tıklanarak, başvuru gerçekleştirilmiş olmaktadır.

En Uygun Kredi Vakıf Bank

Vakıf bankasından kredi kullanacaklar uygun faiz oranlarından ve aylık geri ödeme planlarından yararlanırlar. Vakıf Bankasının sunduğu avantajlı krediler;

 • Vakıf Bankası, 50 bin tl kredi kullanmak isteyenlerden aylık 2.600 tl geri ödeme talebinde bulunmaktadır. Ödeme seçeneğinde 24 ay vade uygulamaktadır. Faiz oranı ise yüzde 1.59 olarak belirlenmiştir.
 • Vakıf Bankası, 30 bin tl kredi kullanmak isteyenlerden aylık 1.570 tl geri ödeme talep etmektedir. Faiz oranı olarak yüzde 1.59 rakamını kullanan banka, 24 ay vade olanağı sunmaktadır.

Vakıfbank’ın bu kredi seçeneklerine resmi web sitesinin, kredi başvurusu bölümünden talep gerçekleştirilmektedir. Web sitesinin kredi başvuru kısmını tıklayıp, önünüze çıkan üyelik bölümüne iletişim ve kimlik bilgilerinizi girmelisiniz. Daha sonra onay butonuna tıklayın ve açılan panelde vade, kredi limiti seçeneğini isteğe bağlı seçip, başvur butonuna tıklayın. Bu yol ile kredi başvurusu tamamlanmaktadır.

En Uygun Kredi İş Bankası

Uygun iş bankası kredileri 24 ay ve 36 ay vade olanakları tanımaktadır. Vade seçenekleri uzun olmasına rağmen düşük miktarda aylık ödemeler sunulmaktadır. İş Bankası’nın uygun kredi seçeneklerinden bir kaçı şu şekilde sıralanabilir:

 • İş Bankası, 30 bin tl tutarında kredi seçeneğinde aylık 1.064 tl geri ödeme talep etmektedir. Uyguladığı faiz oranı yüzde 1.75 olup, 24 ay vade olanağı sağlamaktadır.
 • İş Bankası, 50 bin tl kredi limiti kullanımı için aylık 1.993 tl geri ödeme talep etmektedir. Kredi faiz oranı yüzde 1.75 olup, vade seçeneğinde 36 ay ödeme süresi verilmektedir.

Kredi başvuruları İş Bankası resmi web sitesi üzerinden ‘’kredi başvuru’’ sekmesi seçilerek yapılmaktadır. Burada bulunan tabloya kimlik bilgileri ve iletişim girilerek üyelik sağlanmaktadır. Üyelik sonrası başvurma seçeneğine vade, kredi limiti tutarı girilerek, onay sekmesine basılmalıdır. Onay sonrası kredi başvurusu tamamlanmaktadır.

En Uygun Kredi Seçeneklerinde Vakıf Bank

Vakıfbank uygun kredileri faiz oranlarında düşük tutarlar sunmaktadır. İnternet üzerinden başvuru olanağı sağlayan Vakıfbank, yüksek kredi limitlerine uygun ödeme koşulları hesaplamaktadır. Vakıf Bank tarafından sunulan uygun kredi hesaplamaları şunlardır:

 • Vakıfbank, 10 bin tl kredi kullanımı için aylık 523 tl taksit uygulamaktadır. Faiz oranı yüzde 1.59 olup, vade olanağı 24 ay olarak sunulmaktadır.
 • Vakıfbank, 30 bin tl kredi kullanımı için aylık 1.570 tl ödeme limiti talep etmektedir. Faiz oranı uygulaması yüzde 1.59 olup, vade seçeneği 24 ay ile sunulmaktadır.

Kredi başvurusu için internet üzerinden Vakıfbank resmi sitesine giriş yapılmaktadır. Site içerisinden ‘’kredi başvurusu’’ sekmesi seçilmektedir. Çıkan tablo üzerine kimlik bilgileri ve iletişim girilerek kayıt oluşturulur. Daha sonra kredi limiti ve vadesi seçilerek, onaylanır. Onay butonuna tıklanması ile birlikte hızlı kredi başvurusu gerçekleşmektedir.

Uygun Kredi Olanağı Enpara

Enpara.com uygun kredileri banka kredi seçenekleri arasında en düşük ödeme imkanlarına sahip olan seçeneklerdir. Kredi başvuruları enpara.com üzerinden gerçekleştirilmektedir. En para.com ‘un sunduğu en uygun kredi hesaplamaları ve seçenekleri şu şekilde sıralanabilir:

 • com, 30 bin tl kredi limiti için aylık 1.583 tl ödeme olanağı sunmaktadır. Kullanılan kredi üzerinden yüzde 1.65 faiz oranı uygulayıp,24 ay vade olanağı sağlamaktadır.
 • com, 15 bin tl kredi kullanacaklardan aylık 791 tl geri ödeme talep etmektedir. Faiz oranı yüzde 1.65 olarak belirlenen kredinin vade süresi ise 24 ay olarak sunulmaktadır.

Enpara.com kredi başvurusu için Play Store içerisinden telefona enpara.com uygulamasını indirmek gerekmektedir. Uygulamaya giriş yapıp yeni kullanıcı sekmesinden kimlik bilgileri ve iletişim ile kayıt yapılmaktadır. Uygulama içerisinden kredi başvuru sekmesi seçilerek, çıkan tabloda kredi limiti ve vade seçilmektedir. Daha sonra onay butonu tıklanarak, kredi başvurusu tamamlanmaktadır.

Uygun Kredi Seçenekleri CEPTETEB

CEPTETEB uygun kredi kullanıcıları en düşük faiz oranları ile geri ödeme olanağı sağlamaktadır. Bankanın kredi seçenekleri 55 aya kadar vade olanağı sağlamaktadır. CEPTETEB kredilerinden uygun oranlara sahip olanlar şu şekilde sıralanabilir:

 

 • CEPTETEB, 50 bin tl limitli kredi imkanını aylık 1.496 tl ödeme ile kullandırmaktadır. Faiz oranı yüzde 1.64 olarak belirlenen kredi, 55 ay ödeme olanağına sahiptir.
 • CEPTETEB, 30 bin tl kredi kullanımında aylık 960 tl geri ödeme talep etmektedir. Kullanılan faiz oranı yüzde 1.64 olarak belirlenirken vade seçeneğinde 49 ay vade uygulaması sağlanmaktadır.

Kredi başvurusu için telefona Play Store aracılığı ile CEPTETEB uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Uygulama içine girilerek kullanıcı kaydı kısmına kimlik bilgileri ve iletişim girilmektedir. Kredi başvurusu sekmesine girilip, kullanılmak istenilen kredinin vadesi ve tutarı belirtilerek onay kısmına tıklanmaktadır. Onay ile birlikte kredi başvurusu tamamlanmaktadır.

Uygun Kredi İmkanları ING Bankası

ING Bank uygun kredisi uzun vadeli ödeme planı seçenekleri kullanılarak oluşturulmuştur. Uzun vade seçenekleri sayesinde aylık ödemeler en düşük rakamlara indirilmektedir. ING bankın sağladığı avantajlı ve ucuz kredi ödeme seçenekleri şu şekilde sıralanabilir:

 • ING Bank, 30 bin tl kredi kullanımı için aylık 948 tl ödeme olanağı sunmaktadır. Aylık 49 ay vade seçeneği sağlayan bankanın, faiz oranı yüzde 1.59 olarak şekillenmektedir.
 • ING Bank, 50 bin tl kredi kullanımı için aylık 1.446 tl ödeme limiti belirlemektedir. Faiz oranı yüzde 1.59 olan bankanın sunduğu vade imkanı ise 55 ay olarak şekillenmektedir.

ING bankası kredi başvurusu için bankanın web sitesine giriş yapılıp, kredi başvurusu sekmesine girilmektedir. Bu sekmede kişisel bilgiler ve iletişim adresi verilerek kayıt sağlanır. Çıkan tablo üzerinden kredi tutarı ve ödenmek istenen vade seçilip, onay verilir. Kredi başvuru işlemi bu yol ile tamamlanmaktadır.

Uygun Kredi Kullanımında Akbank

Akbank En Uygun kredi seçeneklerini oluşturmuş olduğu vade olanakları ile sağlamaktadır. Kullandırdığı kredilerde faiz oranı yüzde 1.72 rakımı ile belirlenmektedir. Akbank uygun kredi hesaplamaları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Akbank, 50 bin tl kredi kullanımı için aylık 1.529 tl geri ödeme talep etmektedir. Kullandığı faiz oranı 1.72 olup, kredi geri ödemesinde 55 ay vade olanağı sunmaktadır.
 • Akbank, 10 bin tl kredi tutarı için aylık 354 tl geri ödeme taksiti sunmaktadır. Faiz oranı yüzde 1.79olup, vade imkanı 44 ay olarak belirlenmektedir.

Akbank kredilerine hızlı başvuru yapmak için Akbank resmi web sitesinde kayıt oluşturulmalıdır. Sitede yer alan yeni kayıt bölümüne kimlik ve iletişim bilgileri girilmektedir. Sitenin ‘’kredi başvuru’’ sekmesine girilerek, kredi limiti ve vadesi seçilmektedir. Seçim sonrası onay sekmesine tıklanıp, kredi başvurusu tamamlanmaktadır.

En Uygun Kredi Veren Bankalara Başvuru

Uygun kredilerin başvuru talepleri internet üzerinden yapılmaktadır. İnternet üzerinden başvurular yukarıda belirtildiği gibi gerçekleştirilmektedir. İnternetten yapılan kredi başvurularının onaylanması halinde oluşan aşamalar ise şu şekilde sıralanmaktadır:

 • İnternet kredi başvurusu onayının durumu, başvuru öncesi oluşturulan profilden takip edilebilir.
 • Başvurunun onaylanması ile birlikte, başvuru esnasında sunulan iletişim bilgilerinden banka kanalı tarafınıza ulaşmaktadır.
 • İnternet başvuruları sırasında hiçbir evrak talep edilmemektedir. Bankalar eğer gerekli görürler ise başvuru onayı sonrası evrak talebi yapmaktadırlar.
 • İnternet başvurusu onaylanan kişilerden daha sonra banka tercihine bağlı olarak evrak talebinde bulunulabilir.
 • Bu evraklar kimlik belgesi, Sicil kaydı, Maaş bordrosu, SGK belgesidir.
 • Kredi kullanan kişi, kredi kullandığı bankanın önceden müşterisi ise başvuru onayı sonrası evrak istenmemektedir.
 • Tüm bu işlemlerin gerçekleşmesi sonucu kredi limiti tarafınıza nakit olarak sunulabilmektedir.

Uygun Kredi Hesaplama İşlemi

Uygun kredi limitleri hesaplama tabloları yukarıda konusu geçen her bankanın resmi sitelerinde yer almaktadır. Resmi siteler internet arama motoruna bankanın isminin girilmesi ile bulunmaktadır. Bankaların sitelerinde yer alan ‘’kredi hesaplama’’ sekmesi seçilerek, en uygun kredi sonuçlarına ulaşılmaktadır. Kredi hesaplama uygulamaları kullanılırken izlenecek yol şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Seçilen bankanın web sitesine girilir. Web siteleri banka adının internette arama motoruna yazılması ile bulunmaktadır.
 • Seçilen bankanın web sitesinde bulunana ‘’kredi hesaplama’’ sekmesine giriş yapılmaktadır.
 • Bu sekme içerisinde bir tablo çıkmaktadır.
 • Tabloda bulunan vade kısmından tercih edilen ödeme vadesi seçilmektedir.
 • Tabloda bulunan kredi tutarı kısmından ise çekmek istenilen kredi değeri seçilmelidir.
 • Seçim sonrası ‘’sorgula’’ sekmesine tıklanmaktadır.
 • Bu işlem ile birlikte bankanın tercihlere en uygun yapıda şekillenmiş olan kredi seçeneği görüntülenmektedir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.