Kredi Kartları

Enpara Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Enpara Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Dijital bankacılığın ülkemizdeki ilk örneği olarak gösterilen Enpara, şube ve alışanı olmadığından dolayı herhangi bir masraflarının olmadığını ve bu nedenlerden dolayı da müşterilerinden herhangi bir masraf komisyonu yansıtmadıklarını ifade etmişti. Uzun zamandır sadece banka kartı üzerinden faaliyet gösteren Enpara, müşterilerinden Havale, EFT, hesap işletim ücreti almamasından dolayı hep tercih edilebilirler arasında gösterilmişti. Uzun zamandır kredi kartı çalışmalarına başlayan Enpara, 2018 yılının Ocak ayı ile beraber Kredi Kartı hizmetini de faaliyete geçirmiş durumda. Birçok kişi bu haberi duyduktan sonra Enpara Kredi Kartı Nasıl Alınır? şeklinde aramalar yapmaktadır. Merak etmeyin, aradığınız tüm bilgiler yazımızın sonunda yer alarak sizleri bilgilendirecek şekilde dile getirilmiştir.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı sektörüne de iddialı bir şekilde giriş yapan Enpara, diğer kredi kartları gibi aidat almak yerine müşterilerine aidat vereceğini dile getirmiştir. 2 yıl boyunca düzenli olarak Enpara Kredi Kartı kullanan kişiler her yıl için 100 TL kullanım ücreti alacaklardır. Kredi kartı başvurusu sırasında istenilen bilgiler;

  • Enpara Kredi Kartı almak isteyen kişilerin öncelikle bir Enpara bireysel müşterisi olması gerekmektedir.
  • Kredi Kartı başvuruları en geç 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.
  • Aidat almak için kredi kartlarınız ile yıl içerisinde en az 6 ay içerisinde 10 TL’lik 10 işlem yapılması gerekmekedir.

Başvurular sadece mevcut Enpara müşterilerine açık bir şekilde olduğunu, kredi kartı alacak kişilerin için ilk olarak banka kartı başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Bireysel hesaba sahip olan kişiler, Enpara mobil uygulaması ya da internet sitesi üzerinden başvuruları başaralı bir şekilde yapabilirler. Kart dağıtımları biraz uzun sürdüğünden dolayı müşterilerin bu konuda şikayetler oluşturduklarını söyleyebiliriz.  Yılın en az 6 ayı 10 TL değerinde 10 işlem yapılması gerektiğini dile getiren Enpara, müşterilerinin yapmış oldukları bu alışverişlerden ve kendilerini tercih etmelerinden dolayı belirli bir miktarda aidat vermektedir. İlk yıl için 100 TL, ikinci yıl için verilen 100 TL’nin ardından aidat ödemeleri kesilmektedir.

Bankacılık alanında daima bambaşka hizmetler oluşturan Enpara, kuşkusuz ki en iyi seçenekler geliştirmek için çalışmalara devam etmektedir. Bu yazımızda Enpara Kredi Kartı Nasıl Alınır? hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu