Genel

Fastpay Nedir? Nasıl Para Yatırılır?

Fastpay Nedir? Nasıl Para Yatırılır?

DenizBank tarafından geliştirilen ve müşterilerin hizmetine sunulan FastPay, sunduğu özellikler ile birçok kişi tarafından merak edilmekte. Diğer bankalara nazaran sunmuş olduğu hizmeti kendi müşterilerin yanı sıra diğer bankalara ait müşterilerin de kullanımına açan DenizBank, bu sayede oldukça hızlı bir müşteri popülasyona sahip olmuştur. FastPay hakkında bilgi verecek olursak; bu sistem, kişilerin Denizbank müşterisi olup olmamasına bakmadan birbirleri arasında kredi kartları üzerinden para transferine olanak sağlamakta. Herhangi bir mesai saati şartı oluşturmayan FastPay, müşterilerine 24 saat boyunca gönderim yapma imkanı sunmakta. Bununla birlikte bu sisteme dahil olan müşteriler DenizBank ATM’leri üzerinden banka kartına gerek duymadan para çekebilmekte, anlaşmalı olan işyerlerine herhangi bir şekilde sıra beklemeden ön sıralardan işlemlerini halledebilmektedirler.

FastPay Nasıl Kullanılır?

FastPay aslında DenizBank tarafından oluşturulmuş bir mobil cüzdan olarak adlandırılmaktadır. FastPay kullanmak isteyen kişiler öncelikle Google Play Store ve Apple Store mağazalarında yer alan FastPay uygulamasını telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Akıllı telefon kullanmayan kişiler, işlemlerini başarılı bir şekilde telefonları üzerinden yürütebilmektedirler. Uygulamayı indirip açan kişiler, karşılarına gelen ekrana 11 haneden oluşan TC Kimlik numaralarını yazıp 6 haneli PİN kodu belirlemeleri istenecektir. Gerekli bilgiler girildikten sonra kayıt ol butonuna tıklanması ile beraber kayıt işlemi Başarılı bir şekilde tamamlanacaktır. Akıllı telefon kullanmayan kişiler, telefonlarına mesajlar kısmına girerek FAST KAYIT yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numaralarını yazıp tekrar bir boşluk bırakıp 6 haneden oluşan PİN Kodlarını yazarak mesajlarını 3280‘e göndermeleri durumunda da yapabilirler.

 

FastPay Müşteri Hizmetler Numarası: 444 0 800

 

FastPay’e Nasıl Para Yatırılır?

FastPay üzerinden işlem yapmak isteyen kişiler oluşturdukları hesaplara nasıl bakiye yükleyebileceklerini de merak etmektedirler. Bunun için alternatif seçeneğinin oldukça baz olduğunu söyleyebiliriz. Ilk olarak Denizbank müşterisi olmayan kişilerin nasıl para yükleyebileceklerinden bahsedelim; herhangi bir kredi kartı üzerinden FastPay hesaplarınıza anlık olarak bakiye yükleme işleminde bulunabilirsiniz. Denizbank müşterileri; banka üzerinde bulunan vadesiz hesaplarındaki birikimlerinden anlık olarak para yükleme işlemi yapabilirler. Bununla beraber Denizbank ATM noktaları üzerinden de kartsız bir şekilde yine para yükleme işleminin yapıldığını söyleyebiliriz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgini Çekebilir

Kapalı
Başa dön tuşu