Banka Rehberi

Fibabanka EFT Saatleri

Fibabanka eft saatleri hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizlerle paylaşacağız. EFT işlemleri belirli gün ve saatler içerisinde bankalar arasında gerçekleştirilecek para transfer işlemlerine verilen bir isimdir. Bankalar arasında bir transfer gerçekleştirileceği için ilk ve en önemli gereksinim her iki bankanın da çalışma saatleri içerisinde olmasıdır. Bankalardan birisi aktif bir şekilde çalışmadığı takdirde bir tarafta aksaklık yaşanacağı için transfer süreci tamamlanamayacaktır. Fibabanka para transfer saatleri ve ücretleri nedir?

Fibabanka EFT Saatleri

2018 yılı için güncel Fibabanka eft saatleri hakkında oluşturduğumuz bu yazımızın detaylarında sizlere eft işlemlerinde ödemeniz gereken ücret ve para transfer işlemleri hakkında bilgiler sunacağız. Peki, Fibabanka eft saat kaça kadar yapılabilir?

Fibabanka, çalışma saatleri içerisinde yani 09.00 – 17.00 saatleri arasında EFT işlemlerinizi standart eft ücreti dahilinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında geciktirmiş olduğunuz EFT taleplerini 17.00 – 17.20 saatleri arasında ekstra ücret dahilinde geç EFT olarak adlandırılan süreç içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Fibabanka yapmış olduğu EFT saati esnekliği sayesinde birçok müşterisini memnun etmeyi başardı. Birçok bankaya göre çok daha geç tamamladığı EFT saati sayesinde rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi planlayan banka bunu başarmış gibi duruyor.

Bankanın çalışma saatleri ve bu günlerde en son geç EFT olarak adlandırılan süre sonuna kadar gerçekleştirilmeyen EFT işlemleri bir sonraki iş günü EFT açılış saati olan 09.00’a talimat olarak girilecektir. Hafta sonu veya Cuma eft saati geçmesi ardından yapmış olduğunuz talepler Pazartesi sabah 09.15 öncesinde tamamlanmış olacaktır.

Fibabanka EFT Ücretleri

Fibabanka müşterileri veya müşterisi olmayan bireyler arasında EFT işleminin gerçekleştirildiği yönteme bağlı olarak farklı ücretlendirmeler bulunmaktadır. En düşük EFT ücretini elbette mevcut Fibabanka müşterileri ödemektedir. Mobil Bankacılık uygulaması veya İnternet Bankacılığı üzerinden gerçekleştirilen EFT ücretleri minimum komisyon alınarak gerçekleştirilecektir. Bunun dışında yapacağınız alternatif transfer yöntemlerinde komisyon oranları daha artacak ve farklılıklar gösterecektir.

  • Fibabanka Günlük EFT Limiti Nedir?

Fibabanka günlük eft limiti olarak 250.000 Türk Lirası sınır belirlemiştir. Yapılacak eft işlemlerinde alınacak komisyon gerçekleştirmiş olduğunuz EFT’nin türüne daha yüksek veya az olacaktır.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu