Krediler

Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

Finansbank 5030 SMS kredi başvurusu işlemini nasıl gerçekleştirebileceğiniz, anında yalnızca bir mesaj ile krediyi nasıl alabileceğiniz tüm detaylarına yazımızda yer vereceğiz. Nakit ihtiyacınızın bulunması ve bunu kısa sürede karşılayabilmeniz adına bankaların sunmuş olduğu kredi fırsatları çoğu zaman hayat kurtarıcı olabilir. Birçok tüketicinin dikkatini çekmeyi başaran QNB Finansbank etkileyici kredi fırsatları ve düşük faizler ile birçok tüketiciyi kendisine çekmeyi başarıyor. Finansbank kredi kartı başvurusu sms ile nasıl yapabileceğinizi merak ediyorsanız hemen tüm detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

Finansbank kredi başvurusu sms ile gerçekleştirebilmek için Cep Telefonunuzun kısa mesaj gönderme uygulamasına giriş yapmalısınız. Burada yeni mesaj oluşturma alanına geçiş yaparak gönderilecek numara alanına “5030” gönderilecek mesaj alanına ise T.C. Kimlik Numaranızı girmeniz gerekmektedir.

Bu işlem sonucunda ön başvurunuz alınacak olup sistem tarafından profiliniz incelenecektir. Kredi almaya uygun bir profiliniz ve finansal geçmişinizin olması halinde kredi başvurunuz onaylanacaktır. Onay veya ret cevabı yine kısa mesaj yoluyla tarafınıza iletilecektir.

Finansbank Mesajla Kredi Başvurusu Detayları

QNB Finansbank 5030 SMS kredi başvurusu yöntemini kullanarak gerçekleştirdiğiniz başvurularınız sonucunda değerlendirmeden geçer ve kredi başvurunuz onaylanır ise yapmanız gereken oldukça basit. 1 Ay içerisinde bulunduğunuz noktaya en yakın Finansbank şubesini ziyaret etmeli ve başvurunuzun son aşamasını tamamlamalısınız.

Şubeyi ziyaret ederken yanınızda nüfus cüzdanınız ve adres belgenizi götürmeniz gerekmektedir. Adres belgesi yani ikametgâh belgesi yerine son 3 ay içerisinde düzenlenmiş olan ve başvuru sahibine ait elektrik, doğalgaz, su veyahut ev telefonu gibi faturalardan birisini götürmekte yeterli olacaktır. Ayrıca başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek için herhangi bir GSM operatörünü tercih edebilirsiniz. Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom fark etmeksizin tüm operatörlerden 5030’a sms gönderilebilir.

NOT: SMS ile kredi başvuru işlemi yalnızca bir ön onay anlamına gelmektedir. Standart bir başvuru olarak değerlendirilmeyeceği gibi ön onayı almış ve şubeye çağrılmış olsanız dahi şubede kredi başvurunuz ret cevabı alabilir. Bu nedenle krediye gerçekten ihtiyacınız varsa ve net bir cevap alabilmek istiyorsanız size en yakın şubeyi ziyaret etmek en doğru ve geçerli yöntem olacaktır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu