Genel

Garanti Kazançlı Kasko Nedir?

Garanti Kazançlı Kasko Nedir?

Trafiğe çıkan her aracın zorunlu olmasa da yaptırması gereken Kasko, herhangi bir kaza durumu olması durumunda araç sahiplerinin tüm masraflardan muaf olmasına olanak sağlayarak maddi zararlardan kurtarmakta. Trafik sigortası her araç için zorunlu olarak tutulurken kasko herhangi bir şekilde zorunlu olarak gösterilmemiş, tercih durumuna bırakılmıştır. Kasko, günümüzde birçok profesyonel şirket tarafından yapılabilmekte. Araç sahipleri, kasko yaptırmak istemeleri durumunda karşılarına çıkan yüksek ücretler nedeni ile genel olarak geri planda kalarak araçlarını kaskosuz olarak kullanmaktadır. Son zamanlarda bankaların da bu alana el atmasından dolayı oldukça avantajlı imkanların sunulduğunu söyleyebiliriz. Bugün, bu yazımız içerisinde Garanti Kazançlı Kasko hakkında merak edilenleri dile getirerek ayrıntılarını açıklamaya çalışacağız.

Araç kaskoları sadece kaza durumlarında değil aynı zamanda hırsızlık durumlarında da maddi zararları üstlenerek kasko sahiplerinin mağduriyetlerini gidermeye çalışmaktadır. Garanti Kazançlı Kasko; sıradan kasko şirketlerinin sunmuş olduğu hizmetlerden ayrı olarak müşterilerine kendi kasko paketlerini kendi ayarlamalarına olanak sağlamakta. Bu sayede araç sahipleri kaskonun ne gibi şeyleri karşılayabilip karşılayamayacağına karar vererek poliçe tutarlarının yükselmesini ya da düşmesini ayarlayabilmekteler. Bununla beraber toplam tutar üzerinden ekstre ücret vermeniz durumunda da araçlarınızda bulunan aksesuar bölümlerini de kaskolayarak güvence altına alabiliyorsunuz. Garanti Bankası tarafından hizmete geçirilen bu sistem maddi nedenlerden ötürü kasko yaptıramayanlar için büyük bir fırsat kapısı olarak gösterilmektedir.

Garanti Kazançlı Kasko

Herhangi bir şekilde sıra ya da kuyruk beklemeden 1 dk içerisinde teklif alımı yapabilen Garanti Kazançlı Kasko, olumlu olarak sonuçlanması durumunda birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Eğer kasko ücretinizi Bonus Kart ile yapmanız durumunda bonus kartlarınıza kasko tutarının %10’u kadar bonus yatırılmaktadır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde %5 oranında indirim  sağlayan Garanti Bankası, kasko süreci boyunca müşterilerinin BP istasyonlarından yapacakları akaryakıt yüklemelerine de %3 oranında ekstre bir alım yapmalarına olanak sağlamakta. Garanti Kazançlı Kasko başvurusu yapacak kişiler hem şube üzerinden hem internet bankacılığı üzerinden hem de mobil bankacılık üzerinden başvuruda bulunabilmekteler. Daha fazla bilgiyi banka şubeleri üzerinden ya da müşteri hizmetleri üzerinden alabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu