Genel

ING Bank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin en yenilikçi, en yeni bankaları arasında yer alan ING Bank, müşteri sayısını artırmak için birçok indirim ve avantaj geliştirmeye devam etmekte. Yurt dışında sunulan birçok bankacılık işlemlerini ülkemize getirerek yenilikler sunmaya çalışan banka, bu hamlesi ile müşteri sayısını artırarak yükselmeye devam etmektedir. ING Bank üzerinden Bonus kredi kartı sahibi olan kişiler, sahip oldukları kredi kartlarının aile bireyleri tarafından da kullanılabilmesi için ek kart konusunda araştırmalar yapmaktadır. Bu nedenle bu yazımız içerisinde ING Bank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? hakkında açıklamalarda bulunmaya çalışacağız. Ek kart kullanımı son yıllarda fazla olmasından ötürü bu konuyu ayrıntılı bir şekilde ele almaya çalışacağız.

Bir kişinin sahip olduğu kredi kartı üzerinden ek kart sadece aile bireyleri için çıkartılabilmektedir. Eş, dost, akraba için ek kart başvurusu yapılamamaktadır. Her aile bireyi ayrı ayrı kredi kartı çıkartmak yerine baba ya da annenin sahip olduğu kart üzerinden ek kart çıkartabilmektedirler. Ek kartların sunmuş olduğu avantajlardan en önemlisi ise; ek kart başvurusu sırasında kişi çıkacak olan ek kartın limitini kendisi ayarlayabilmektedir. Ek kartlar genel olarak düşük limite sahip olmalarından dolayı tercih edilmektedirler. Üstelik bir kredi kartı üzerinden aile ferdi sayısı kadar ek kart çıkartılabilmektedir. ING Bank, bir kredi kartı üzerinden çıkartılan her ek kart için kart sahiplerine 5 TL kadar bir Bonus para hediye etmektedir.

ING Bank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? sorusuna yanıt arayan kişiler ilk olarak ING Bank’ın resmi internet adresine giriş yapmaları gerekmektedir. Sahip olduğu giriş bilgiler ile sisteme giriş yapan kişiler, üst bölümde yer alan “Başvuru” bölümüne giriş yaparak Kredi kartı sekmesine giriş yapmaları gerekmektedir. Bu alan içerisinde yer alan “Kredi Kartları” sekmesine giriş yapmaları ile beraber gelen bölümlerden “ING Bonus Ek Kart Başvuru” bölümüne giriş yapmaları gerekmektedir. Karşılarına gelen forum üzerinden bilgileri doldurmaları durumunda  ING Bank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? sorusuna kolay bir şekilde yanıt bulabilirler.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgini Çekebilir

Kapalı
Başa dön tuşu