Genel

İyzilink Ödeme Yolları Nelerdir?

İyzilink Ödeme Yolları Nelerdir?

Mağazalar üzerinden alışveriş yapma birçok kişi artık iyice zor hale geldi. Ekonomik şartlar nedeni ile her geçen gün pahalaşan dünya düzesine alternatif elbette tahmin edebileceğiniz üzere İnternet üzerinden geldi. Yerli yabancı birçok marka ve ürün artık internet üzerinden daha uygun fiyatlar ile tüketicilerle buluşturulmakta. Başta Instagram olmak üzere sosyal medya ağları içerisinde yapılan satışlar, artık daha ekonomik ve cazip olarak gösterilmekte. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde sıkıntı yaşanılan en önemli konu ise ödeme olarak gösterilmekte. Özellikle markalaşma yolunda giden girişimlerciler, sadece kapıda ödeme alarak ürün satışlarında bulunmaktalardı. İyzilink, geliştirdiği sistem sayesinde artık herkesin internet üzerinden yaptığı alışverişlerde kredi ve banka kartı üzerinden ödemelerini gerçekleştirmelerine izin vermekte.

Sosyal medya içerisinde yapılan satışlarda satıcılar müşterilerinden İyzilink aracılığı ile ödeme yapmalarını istemektedirler. Birçok kişi bu sistemi yeni duymasından ötürü ön yargılı olabilmekte ve ödeme yapmayı kabul etmemektedirler. Oysa bu sistem son derece güvenli olup alışverişlerde güvenilir bir şekilde kart kullanılmasına olanak sağlamakta. Bu sistem üzerinden ödeme almak ya da ödeme yapmak isteyen kişiler İyzilink Ödeme Yolları Nelerdir? şeklinde sorular sormaktadırlar. Bu yazımız içerisinde şimdiye kadar İyzilink hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Yazımızın bu aşamasından sonra ise İyzilink’in hangi sistemler üzerinden ödeme alacağı ile ilgili detaylara değinmek istiyoruz.

İyzilink Ödeme Yolları Nelerdir? sorusuna aslında çok geniş bir yelpaze üzerinden bilgiler verebiliriz. Ülkemizde aktiflik gösteren tüm bankalara ait kredi kartı ve hesap kartı üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Bununla birlikte diğer kart sistemleri (Papara Kart vs.) sistemler üzerinden de ödeme yapabilirsiniz. Bununla birlikte üzerinde Master Card ve VİSA damgası bulunan tüm kart sistemleri üzerinden ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Özel bir sistem olmamasından dolayı ödeme sistemi olarak kullanılan tüm platformlar üzerinden ödeme işlemlerini halledebilirsiniz. İşletme olarak İyzilink içerisinde yer alıyorsanız; yaptığınız satışlardan elde ettiğiniz gelirleri ancak bi hafta gibi bir süre geçtikten sonra alabilirsiniz. Yasal olarak bankalardan tahsil ücretini 1 hafta içerisinde alan şirket, aldığı ücretten komisyonunu kesere ücret ödemesini yapmaktadır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgini Çekebilir

Kapalı
Başa dön tuşu