Krediler

Kobi Para Cepte Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kobi Para Cepte Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, iyi bir ticari geleceğe sahip olmak için daima işletmelerini büyütmeye, geliştirmeye çalışmaktadırlar. Bir işletmenin önündeki en büyük engellerden birisi de yeterli oranda sermaye sahip olmalarıdır. Bankalar, bireysel müşterilerden ziyade ticari müşterilere daha ağır şartlar koymaktadır. Gerek faiz durumları gerekse kısa vade KOBİ’lerin önünde büyük engel durumunun oluşmasına neden olmakta. Son zamanlarda KOBİ’ler için atılan adımlar sonucunda büyük teşviklerin, kredi olanakları getir de ne söyleyebiliriz. QNB Finansbank, bu ölçüde KOBİ müşterileri için KOBİ Para Cepte Kredi sistemine geliştirmiş, küçük ve orta ölçekli işletmelerin yaşadığı sorunlara çare olmaya çalışmıştır. Bugün, bu yazımız içerisinde Kobi Para Cepte Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

KOBİ’lerin yaşamış olduğu nakit ihtiyacını en kısa sürede çözüm bulmak için geliştirilen Para Cepte Kredisi, teknolojik olanakların sayesinde, başvuru ve ön onay sürecini oldukça kısa sure indirilmiştir. QNB Finansbank, KOBİ müşterilerinin 50,000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını aynı gün karşılamakta olup işletmelerin gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Bu kredi paketinden faydalanmak isteyen KOBİ işletmelerinin yıllık cirosu maksimum 2 milyon TL olması gerekmektedir. Kredi başvurusunu sadece firma sahibi ya da ortağının yapması gerekmektedir. Kredi başvurusunda bulunmadan önce Ticaret odasından güncel olarak çıkartılmış ticaret sicil belgesi ya da faaliyet belgesinin edilmesi gerekmektedir. Bu belgelerin olmaması durumunda başvuruların dikkate alınmadığını bilmelisiniz.

Kobi Para Cepte Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gerekli ayrıntıları öğrenen birçok kişi, bu kredinin başvuru yöntemlerini de merak etmektedirler. QNB Finansbank tarafından hayata geçirilen bu krediden faydalanmak isteyen kişiler;

  • Adından da anlaşılacağı üzere bu krediye başvurular SMS üzerinden yapılmaktadır. Telefonlarının mesajlar kısmına giren kişiler;
  • Mesajlar kısmına sadece 11 haneden oluşan TC Kimlik numaralarını yazıp 7646’ya SMS göndermeleri durumunda KOBİ Para Cepte Kredisine başvuruda bulunabilirler.
  • Başvurular için bir ön değerlendirmenin yapıldığını, ön değerlendirme sonucunun olumlu olarak geri dönülmesi ile beraber en yakın QNB Finansbank şubesine gidilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. 50,000 TL’ye kadar olan kredi başvuruları yukarıda da belirttiğimiz üzere aynı gün kişilere teslim edilmektedir.

 

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu