DOLAR 5,6957
EURO 6,2890
ALTIN 277,4
BIST 99.648
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28°C
Parçalı Bulutlu

Kolay Kredi Veren Bankalar Listesi

Kolay Kredi Veren Bankalar Listesi
05.09.2019
A+
A-

2019 kolay kredi veren bankalar kullanacaklara yönelik  CEPTETEB, ING Bank ve İş Bankası olarak belirlenmektedir. 15 Banka içerisinden seçilen bu bankalar, en düşük faiz oranları ile kolay kredi kullandırmaktadır. Aynı zamanda kendi müşterilerinden evrak istememektedirler.2019 kolay kredi veren bankalar geri ödeme taksitlerinde uyguladıkları düşük parasal rakamlar sayesinde, kredi kullanıcılarının yüksek limitler çekebilmesini sağlamaktadır. Uygun ve kolay kredi veren bankalar sadece bu banka isimleri ile sınırlı değildir. Kolay kredi veren bankalar ve başvuru şartları yazımız içerisinden öğrenilebilmektedir. Sitemiz içerisinde diğer yazılarımız:

Şubeye Gitmeden Kolay Kredi Veren Bankalar

Kolay kredi talebinde bulunmak için bankaların oluşturduğu resmi web sitelerinden faydalanılmaktadır. Şubeye gitmeden kredi veren bankalar ve başvuru için izlenecek yol şu şekildedir;

 • CEPTETEB kredisi: Kredi başvurusu için elinizde bulunan telefona, Google Play Store yolu ile CEPTETEB uygulamasını indirilmelidir. Daha sonra uygulamaya girerek, kredi başvurusu seçeneğini tıklanmalıdır. Burada bulunan tabloya çekmek istediğiniz kredi tutarını ve geri ödeme süresini yazıp, kimlik bilgilerinizi girmelisiniz. Daha sonra onay kısmına tıklayıp, kredi başvurunuzu tamamlamış olursunuz.
 • com kredisi: Telefonunuza Play Store yolu ile Enpara.com uygulamasının indirin. Sisteme kayıt olmak için kaydol imgecine tıklayıp, kimlik bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Kayıt sonrası ‘’kredi kullan’’ imgecine tıklayıp ve kredi çekmek istediğiniz tutarı, vadeyi seçebilirsiniz. Onay kısmına tıklayıp, kredi başvurusunu tamamlayın.
 • Kredi başvurunuzun sonucunu her iki bankanın kayıt sağdığınız uygulama ekranında bulunan müşteri profilim kısmından ilerleyen günlerde takip edebilirsiniz. Bu iki kredi çeşidinde bankalar evrak istememektedir.

ING Bank Kolay Kredi Başvurusu

ING Bank kolay kredi koşulundan faydalanmak için internet yolu ile başvuru gerekmektedir. ING Bank, kredi çeşitlerinde düşük faiz oranı uygulaması gerçekleştirmektedir. Faizlerin düşük yapıda olması ise geri ödemelerin uygun parasal miktarda belirlenmesini sağlamaktadır. Sağladığı kolay kredi seçenekleri şunlardır:

 • ING Bank, 16.438 tl kredi kullanımı için yüzde 1.49 faiz oranı uygulamaktadır. Aylık 273 tl geri ödeme seçeneği sunmaktadır.
 • ING Bank 20 bin tl kredi limiti kullanmak için yüzde 1.61 faiz oranı uygulamaktadır. Aylık ödemeleri ise 2.400 tl olarak almaktadır. Ödeme 9 ay boyunca yapılmaktadır.
 • ING Bankası remi we sitesine girilerek, kredi başvurusu bölümüne tıklanmalıdır. Çıkan tabloya iletişim, kimlik bilgiler ve kullanmak istenilen kredi tutarı girilmelidir. Daha sonra onay sekmesine tıklanarak kredi başvurusu tamamlanmaktadır. Kredi onayı gerçekleşir ise banka iletişim bilgilerinizden irtibat sağlayacaktır.

CEPTETEB Kolay Kredi Uygulaması

CEPTETEB kolay kredi kullanacaklar evrak işlemlerine gerek duymadan başvuru sağlamaktadır. Kredi başvurusu ikinci başlıkta belirtildiği gibi CEPTETEB uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Uygulama üzerinden yararlanabileceğiniz kolay çekilen kredi seçenekleri ise şunlardır:

 • CEPTETEB, 17.127 tl kredi limiti kullanımı için yüzde 1.64 faiz uygulamaktadır. Aylık ödemeleri ise 285 tl olarak talep etmektedir. Bu kredi yapısı oldukça uygun bir geri ödemeye sahiptir.
 • CEPTETEB, 50 bin tl kredi limiti kullanımı için yüzde 1.64 faiz uygulamaktadır. Aylık ödeme olarak ise 898 tl talep etmektedir.
 • CEPTETEB, 50 bin tl kredi kullanımı için yüzde 1.64 faiz uygulamaktadır. Aylık ödemeler için ise 1.496 tl talep etmektedir. 55 Ay vade imkanı sunmaktadır.

Bankanın uyguladığı faiz oranı ile oluşturulan geri ödeme yapısı ve vade seçenekleri, en uygun kredi çeşitlerini yaratmaktadır. CEPTETEB, bankalar arasında en kolay kredi kullandıran ve kullandırdığı kredilerde düşük ödeme taksitlerini en az miktarda sunan kuruluştur.

Burgan Bank Kolay Kredi Talebi

Burgan Bank kolay ihtiyaç kredisi seçeneklerinde, kişilerin kredi taleplerini en çok onaylayan bankalardan biridir. Başvuru için Burgan bank resmi web sitesine girilip, kredi başvurusu sekmesi tıklanmalıdır. Açılan panel içerisine iletişim ve kimlik bilgileri girilmelidir. Daha sonra onaya tıklanmalıdır. Açılan yeni tabloya kredi tutarı ve vadesi girilip, onay butonu tıklanarak hızlı başvuru gerçekleştirilebilir. Burgan Bank’ın kolay kredi seçenekleri şunlardır;

 • Burgan Bank, 17.378 tl kredi kullanımı üzerinden yüzde 1.69 faiz oranı uygulamaktadır. Aylık geri ödeme taksitlerini ise 290 tl olarak talep etmektedir.
 • Burgan Bank, 50 bin tl kredi kullanımı için faiz oranını yüzde 1.69 olarak belirlemektedir. Aylık ödemeleri ise 910 tl olarak taksitlendirmektedir.

Her iki kredi seçeneğinin de kullanım miktarları yüksek olmasına rağmen aylık ödemeleri düşüktür. Bu durum özellikle ihtiyaç kredisi alanında Burgan Bank’ı en avantajlı kredi koşullarının sunan banka haline getirmektedir.

Aktif Bank N Kolay Kredi Kullanımı

N Kolay kredi seçeneğinden yararlanacaklar şubeye gitmeden kredi kullanma avantajı elde etmektedir. Bankanın, kolay kredi kullanımı ile sunduğu kredi limitleri ve nasıl başvuru yapılacağı şu şekilde belirtilmektedir:

 • N kolay kredi, 10 bin tl limit kredi kullanımı sağlayıp, aylık ödemeleri 620 tl olarak talep etmektedir. Ödeme olanağında 24 ay vade seçeneği sunmaktadır.
 • N kolay kredi, 30 bin tl kredi limiti kullandırıp, aylık ödemelerini 1.861 tl olarak talep etmektedir. Ödeme şartlarında 36 ay vade seçeneği sunmaktadır.
 • N Kolay kredi başvuruları için evrak talep edilmemektedir.
 • İnternet arama motoruna ‘’N Kolay Kredi kullan’’ başlığını girip N Kolay kredinin ilk çıkan resmi sayfasına giriş yapılmalıdır.
 • Burada ‘’kredi kullan’’ sekmesi tıklanarak, çıkan tablo üzerinde vade seçeneği ve toplam kredi talebi kısmına istenilen tutarlar girilmelidir.
 • Daha sonra onay butonuna tıklanır ve yeni çıkan ekrana kimlik bilgileri girilir.
 • Onay tekrar tıklanarak kredi başvurusu internetten gerçekleştirilmiş hale gelmektedir.

İş Bankası Kolay Kredi Seçeneği

İş Bankası Kolay Kredi başvurusu internet üzerinden yapılmaktadır. İş bankası uyguladığı faiz oranlarını düşük tutarak kredi kullandırmaktadır. 2019 kolay kredi veren bankalar içinde yer alan İş Bankası’nın avantajlı kredileri seçenekleri ve internet yolu ile başvuru aşamaları şu şekildedir:

 • İş Bankası 50 bin tl kredi kullanımı için yüzde 1.75 faiz uygulaması sunmaktadır. Geri ödemeler aylık 925 tl olarak telep edilmektedir.
 • İş Bankası, 30 bin tl kredi kullanımı için yüzde 1.75 faiz uygulaması kullanmaktadır. Aylık geri ödemeleri ise 701 tl olarak talep etmektedir.
 • Başvuru için internet arama motoruna ‘’İş Bankası kredi kullan’’ yazıp, bankanın resmi sitesine ulaşılabilir.
 • Site içerisinde kredi kullan sekmesi tıklanarak, çıkan tabloya kullanmak istenilen tutar ve vade seçeneği yazılmalıdır.
 • Daha sonra ad, soy ad, tc, telefon numarası gibi kişisel bilgiler girilerek, onay sekmesine tıklanmalıdır.
 • Kredi başvurusu bu yol ile tamamlanmış olur. Kredi sonucu olumlu ise iletişim bilgilerinizden geri dönüş yapılacaktır.

Denizbank Kolay Kredi Seçenekleri

Denizbank kolay kredi talebi için internet üzerinden başvuru yapılmaktadır. İnternet arama motoruna Denizbank resmi web sitesi yazarak siteye ulaşım sağlanabilmektedir. Site içerisinde yer alan kredi kullan sekmesine kullanılmak istenen tutar ve isteğe bağlı vade girilmelidir. Daha sonra kimlik bilgileri ve iletişim numaraları girilmelidir. Onay tuşuna tıklanması ile birlikte başvuru işlemi tamamlanır. Yaralanabileceğiniz kredi seçeneklerinden bir kaçı;

 • Denizbank 20 bin tl kredi talebi için yüzde 1.99 faiz oranı uygulamaktadır. Aylık ödeme planı taksitleri ise 739 tl olarak belirlenmiştir.
 • Denizbank, 50 bin tl kredi talebi için yüzde 1.99 faiz oranı uygulamaktadır. Aylık geri ödeme taksiti ise 2.164 tl olarak belirlenmektedir.
 • Denizbank, 10 bin tl kredi talebi için yüzde 1.99 oranında faiz uygulamaktadır. Geri ödeme seçeneklerinde aylık 433 tl talep etmektedir.
 • Bu avantajlı koşullardan internet üzerinden kredi başvurusu yaparak yararlanılabilir.

Akbank Kolay Direkt Kredi

Akbank kolay kredi başvurusu internet üzerinden yapılabilmektedir. İnternet üzerinden Akbank’ın resmi web sitesine girilip, kredi kullan sekmesi tıklanmalıdır. Çıkan tabloya, kimlik bilgileri ve iletişim girilmelidir. Daha sonra önünüzde açılan panellere kredi limiti ve vade seçeneği isteğe bağlı olarak yazılmalıdır. Onay sekmesine tıklanarak, hızlı başvuru tamamlanmaktadır. İnternet başvurularında evrak talep edilmemektedir. Akbank’ın sunduğu avantajlı krediler ise şunlardır:

 • Akbank, 10 bin tl kredi kullanımında 34 ay vade uygulamaktadır. Faiz oranı yüzde 1.79 olan kredinin aylık ödemeleri 417 tl olarak talep edilmektedir.
 • Akbank, 30 bin tl kredi seçeneğinde 34 ay vade olanağı sunmaktadır. Faiz oranı 1.79 olarak belirlenen kredinin aylık ödemeleri 1.237 tl olarak belirlenmiştir.

Yukarıda sunulan bankaların büyük oranı internet üzerinden kolay başvuru almaktadır. İnternet başvurusu sonrası izlenecek yol ve dikkat edilmesi gerekenler alt başlıktan öğrenilebilir.

Online Kolay Kredi Başvurularının Şartları

Online kredi başvurusu yapacaklar her hangi bir belgeye kredi başvuru sürecinde ihtiyaç duymamaktadır. Bankalar ancak online başvuruların olumlu sonuçlanması durumunda gerekli evrakları kişiden istemektedir. Bu evrakların neler olduğu hakkında bilgi alt başlık içerisinden öğrenilebilir. Öncesinde Online kredi başvurusu yapabilmek ve olumlu sonuçlanması için gerekli olan şartlar şunlardır:

 • Online başvuru için 18 yaşını doldurmak gerekmektedir.
 • Riskli kredi notuna sahip olmamanız gerekmektedir.
 • Kullanacağınız kredi limitinin aylık ödemeleri, aylık gelirinizin yarısının geçmemelidir.
 • En yüksek 60 ay vade imkanından yararlanmanız gerekmektedir.

Online Kolay Kredi Başvurusu Sonrası

Kolay kredi başvurusu kabul edilenler eğer kredi kullandıkları bankanın müşterisiyseler, sonrasında şubeler her hangi bir evrak talebinde bulunmayacaklardır. Kredi kullanan kişiler bankanın müşterisi değilseler, bankanın kolay kredi çekme işleminin onaylanması sonrasında şubelere şu evrakların teslimi istemektedir:

 • Kimlik fotokopisi
 • Maaş bordrosu
 • SGK kaydı belgesi
 • Sağlık raporu
 • Sicil kaydı belgesi

Bu belgelerin şubelere teslimi sonrası işlemler tamamlanmaktadır. 2019 kolay kredi veren bankalar çekmiş olduğunuz kredi limitinin aktarımını işlem sonucunda gerçekleştirecektir. Her banka online başvurular sonrası evrak talebinde bulunmamaktadır. Evrak talebinde bulunan bankalar ise kredi onayınız sonrası sizinle iletişime geçerek bu evrakları isteyebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.