Banka Rehberi

KuveytTürk Şubesiz Bankacılık XTM Nedir?

KuveytTürk Şubesiz Bankacılık XTM Nedir?

Yeni nesil bankacılık sistemlerine daima ayak uydurmaya çalışan KuveytTürk, ülkemiz içerisinde tamamen yerli kaynaklar ile geliştirmiş olduğu XTM bankacılık ile müşterilerine farklı bir deneyim yaşamalarına olanak sağlıyor. Farklı bir bankacılık sistemi olarak karşımıza çıkan XTM, bir banka şubesinin yapabileceği her işlem yapması ile beraber ATM olarak da kullanılabiliyor olması birçok kişinin yaşamış olduğu ortak sıkıntılara da çare olmakta. KuveytTürk XTM Bankacılık, şubesiz olarak yürütülmekte olup tamamen müşterilere hızlı ve hizmet vermek üzerine kurulmuştur. Bu bankacılık hizmeti üzerinden şubeye gitme derdinden kurtulabildiğiniz gibi gerçekleştirmek istediğiniz işlemi müşteri hizmetlerine bağlanarak saniyeler içerisinde yapabileceğinizi bir etmek istiyoruz. KuveytTürk Şubesiz Bankacılık XTM Nedir? sorusunun cevabı ile birlikte Şubesiz XTM bankacılık hakkındaki bazı önemli bilgileri de detaylandırmaya çalışacağız.

KuveytTürk Şubesiz Bankacılık XTM İle Neler Yapılabilir?

Şubesiz bankacılık olarak hayata geçirilen XTM, normal bir bankacılık faaliyetlerinden hiçbir şekilde farka sahip olmadan müşterilerine para yatırma, para çekme, para transferi, havale, EFT, döviz alım ve satım, kıymetl madenler alım ve satım, kira tahsilatları, ödemeler gibi birçok avantajlar sunmakta. Her işlem kendi arasında bazı sınırlandırmalar ile sunulduğunu, gün içerisinde yapılabilecek işlem limitlerinin bulunduğunu söylemek isteriz. KuveytTürk, herhangi bir sıra dışı kullanım olması durumunda saha destek ekibi ile müşterilerine arayarak işlemin bilinçli olarak yapılıp yapılmadığını sormaktadır. Bununla beraber müşterilerde yaşamış olduğu şüpheli işlemleri saha destek personelleri ile paylaşmaları durumunda mağduriyetlerin önüne geçebilmekteler.

444 0 123 üzerinden müşteri hizmetleri ile daima bağlantı kurabilecek olan şubesiz bankacılık XTM müşterileri, genel olarak işlemlerini mobil bankacılık üzerinden yürütmektedirler. Şubelerde olmamasından dolayı birçok işlemi kontrollü bir şekilde uygulamalar üzerinde yapabilen müşteriler, anlık olarak sıkıntı yaşamaları durumunda yukarıda da belirttiğimiz üzere müşteri hizmetlerini arayarak sorunsuz bir şekilde destek sisteminden faydalanabilirler. Şubesiz bankacılık sistemi son zamanlarda oldukça gelişmiş olup her bankanın yavaş yavaş uygulamaya başladığını görebilmekteyiz. Şubesiz bankacılık işlemlerinde genel olarak yapılan tüm işlemlerden komisyon ücretinin alınmamasından dolayı yavaş yavaş herkesin bu alanlara doğru yöneldiği görülmeye başlanmıştır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu