Krediler

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Tüketiciler otomobil, konut veya ihtiyaç kredisi adı altında zaman zaman bankaların kredi fırsatlarından yararlanma talebinde bulunabiliyor. Gerçekleştirilen bu kredi başvuruları sırasında birçok banka kendini güvence altına alabilmek adına tüketicilerden gelir belgelerini beyan etmelerini isteyebiliyor. Bankalar tüketiciler ihtiyaçları doğrultusunda bu gereksinimi bazı istisnai durumlarda esnetebiliyor ve gelir belgesine ihtiyaç duymadan kredi verebiliyor. Peki, maaş bordrosuz kredi veren bankalar hangileri?

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Güncel anlamda bir gelir belgesi sunamayan tüketiciler çalışmayana kredi veren banka arayışı içerisine girebiliyor. Bankalar hemen hemen her kredi başvurusunda gelir belgesi talebinde bulunur. Fakat son yıllarda bu gereksinimi bazı istisnai durumlarda es geçerek tüketicilere belirli miktarlarda kredi imkanı sunmaya başlayan bankaların genel anlamda bu belgeye ihtiyaç duymadığı bazı senaryolar bulunuyor. Bu senaryolara ise şunları örnek gösterebiliriz;

  • Başvuruyu yapan tüketicinin hali hazırda mevcut kredi notunun oldukça yüksek olması,
  • Başvuruyu yapan kişi adına taşınmazların (gayrimenkul, araba ya da arsa vb.) yer alıyor olması.

Bunlar ve bazı ekstra durumları sağlayan tüketicilere kredi veren bankalardan birisi; Akbank gelir belgesiz kredi imkanı. Tüketicinin güven vermesi halinde Akbank belirli bir tutara kadar sizden herhangi bir gelir belgesi talep etmeksizin kredi imkanlarından yararlanma şansı sunacaktır.

Akbank Maaş Bordrosuz Kredi Başvurusu

Bankalara kredi başvurunuz sırasında bankaya sunabileceğiniz herhangi bir şekilde belgelendirilebilecek geliriniz bulunmuyorsa gelir belgesiz başvuru gerçekleştirmeniz gerekiyor. Akbank toplamda 20.000 Türk Lirası’na kadar birçok tüketiciden gelir belgesi aramaksızın başvurularını kabul ediyor. Üstelik 48 aya varan Vade şansı ile bu fırsattan yararlanmanız mümkün.

Akbank SMS ile kredi başvurusu yöntemiyle anında olduğunuz yerden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 4425’e yollayacağınız yalnızca T.C. Kimlik Numaranızın yer aldığı bir mesaj göndermeniz yeterli.

Kefilsiz Senetsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz kredi veren bankalar 2018 yılında bazı değişikliklere uğradı. Bu değişimler bankaların ilgili yıl için almış oldukları kararlar neticesinde ortaya çıkmakta ve zaman zaman değişiklik göstermektedir.

  • İş Bankası gelir belgesiz kredi veren bankalardan birisi. Resmi internet sitesi üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz.
  • Enpara.com gelir belgesiz kredi veren bankalardan bir diğeri. Dijital bankacılığı bizlere sevdiren Enpara oturduğunuz yerden kredi çekmenize imkan tanıyor.
  • CEPTETEB, ING Bank, Denizbank ve Ziraat Bankası’nın da tüketicilere dönem dönem gelir belgesi aramaksızın kredi imkanlarından yararlanmalarını sağlıyor.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu