Banka Rehberi

Odeabank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank, günümüzde sunmuş olduğu avantajlar ile birçok kişi tarafından kullanılan, aktif bankacılık hizmeti veren bir kuruluş olarak gösterilmekte. Özellikle kredi ve kredi kartı müşterisi bakımından oldukça yüksek bir potansiyele sahip olan banka, sunmuş olduğu özellikler ile hem kart sahiplerine hem de aile bireylerine ortak avantajlar sunmaya çalışmakta. Odeabank üzerinden bir kredi kartı sahibi olan kişiler, sahip oldukları kartın aile fertleri tarafından kullanılabilmesi için ek kart çıktısı alabilmektedirler. Odeabank Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? üzerine hazırladığımı bu yazı içerisinde ek kart sistemi hakkında merak edilen tüm ayrıntılara değinmeye çalışacağız. Ek kart başvuruları, bankanın hizmet vermiş olduğu 3 farklı kanal üzerinden yapılabilmektedir. Bu kanallar;

Şube Üzerinden Ek Kart Başvurusu

Odebank müşterileri, ek kart çıkartmak istemeleri durumunda işlemlerini en hızlı bir şekilde banka şubeleri üzerinden halledebilmektedirler. Kişiler, kendilerine en yakın şubeye giderek ek kart sistemi hakkında merak ettiği soruları iletmeleri durumunda istenen belgeler ile beraber başvurularını tamamlayabilirler.  Başvuru yaparken ek karta sahip olacak kişinin de şubede bulunması gerekmektedir.

SMS Üzerinden Ek Kart Başvurusu

Son zamanlarda birçok banka vermiş olduğu hizmetler için başvuruları SMS üzerinden alarak işlemlerin daha kısa sürede tamamlanmasına olanak sağlamaktadırlar. Ek kart başvurusu yapmak isteyen Odeabank müşterileri, SMS üzerinden başvuru yapıp yapamayacaklarını da merak etmektedir. Odeabank sadece SMS üzerinden kredi başvurusu alabilmektedir. Ek kart gibi başvuru türleri şu an için SMS üzerinden alınmamaktadır. Bu şekilde paylaşılan bilgilerin hiçbiri doğru değildir.

Online Başvuru ile Ek Kart Talep Edilmesi

Odeabank müşterileri, internet üzerinden ek kart başvurusu yapabilmek için ilk olarak Odeabank internet adresine giriş yapmaları gerekmektedir. İnternet adresi üzerinden almış oldukları şifreler ile giriş yapan kişiler, sağ üst tarafta yer alan kartlarım bölümünden kredi kartı sekmesine giriş yaparak gelen menü seçenekleri arasından ek kart seçeneğini görebilirler.

Yukarıda dile getirdiğimiz yöntemler Odeabank müşterileri tarafından ek kart başvuru kanalları olarak kullanılabilmektedir. Yukarıda da dile getirdiğimiz üzere sadece SMS üzerinden ek kart başvurusu yapılamamaktadır.

 

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu