Kredi Kartları

PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Son yıllarda popülaritesi hızla yükselenen PTT, yalnızca posta ve telgraf gibi hizmetler vermenin çok daha dışına çıkarak birçok alanda yatırımlar gerçekleştirmektedir. Bankacılık işlemlerine de ağırlık vermeye başlayan kurum ptt kart ve ptt bonus kredi kartı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi planlamaktadır. Kökü Osmanlı dönemine kadar uzanan şirket ülkemizin her geçen gün yükselen ve yüksek hizmet kalitesi sunan kurumlarından birisi. Oldukça hızlı ve gelişmiş bir sisteme sahip olduğunun da altını çizmekte fayda var. Hal böyle olunca birçok tüketici PTT bonus kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek ve diğer bankalarla ilişiğini kesmek istiyor.

PTT Bonus Kredi Kartı Nedir?

PTT Bonus kredi kartı, kart teslimi sırasında sizlere sunulan kullanım alanları dahilinde özgürce harcama yapabileceğiniz, avantajlar ve fırsatlarla dolu Bonus dünyasının üyesi olarak gelen aynı zamanda MasterCard logosu sayesinde neredeyse her yerde geçerli olan PTT kartıdır. PTT Bonus kredi kartınız ile gün içerisinde bir kahve molası verdiğinizde ödemenizi yapabileceğiniz gibi evinizin ihtiyaçları için yaptığınız market alışverişleri ve daha birçok konuda harcama yapabilirsiniz.

PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT Bonus kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken size en yakın PTT şubesini ziyaret etmek. Daha sonrasında tüm işlemlerinizi ve başvurunuzu tamamlamak için şube çalışanları sizi yönlendirecek ve en kısa zamanda kredi kartınıza kavuşmanız için işlemleri tamamlayacaktır. Kart başvurunuzu alabilmek için tarafınıza iletilecek formu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmanız çok önemli. KKB tarafından paylaşılan kredi skorunuzun incelenmesi ve formda yer alan bilgiler dikkate alınarak kart başvurunuz PTT tarafından onaylanacaktır.

Ptt Kart başvurusu yapmanız ve başvurunuzun onaylanması ardından PTT Bank sizinle iletişime geçecektir. Kartınızı teslim almak için başvuru gerçekleştirdiğiniz şubeyi seçebileceğiniz gibi başvuru sırasında ilettiğiniz ev adresinize de gönderim sağlanabilir.

PTT Bonus Kart Yıllık Kart Ücreti

PTT Bonus Kart yıllık aidat ücreti hakkında sizlere detayları iletirken 3 farklı Bonus kart için 3 farklı ücret belirteceğiz. Çünkü başvurunuz sırasında alabileceğiniz 3 farklı Bonus kart çeşidi vardır. Bu nedenle kartların kendilerine ait farklı ücretlendirmeleri ve aidatları vardır. Ayrıca her kart kendine özgü farklı kampanyalar ve avantajlar sunmaktadır.

  • Classic PTT Bonus kredi kartı için yıllık 64 TL aidat ücreti alınmaktadır.
  • Gold PTT Bonus kredi kartı için yıllık 71 TL aidat ücreti alınmaktadır.
  • Platinium PTT Bonus kredi kartı için yıllık 79 TL kart ücreti alınmaktadır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu