Banka Rehberi

QNB Finansbank EFT Saatleri Nedir?

Birçok tüketici için avantajlı kredi ve kredi kartı gibi fırsatlar sunan Finansbank, güncellenen EFT saatleriyle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırken onları memnun edecek yeniliklere imza atıyor. Finansbank eft saatleri oldukça geniş bir saat aralığına sahipken düşük EFT ücretleri sayesinde tüketicilerini sevindiriyor. Avantajlı bir şekilde bankalar arası para transferi işlemlerinizi gerçekleştirmek için henüz Finansbank müşterisi değilseniz en yakın şubeyi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Ha ben zaten QNB Finansbank müşterisiyim diyorsanız ve QNB Finansbank eft saatleri hakkında bilgi almak istiyorum diyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Finansbank EFT Saatleri

Finansbank eft ücretleri konusunda oldukça bonkör davranan bankalardan birisi. Fakat her ne kadar düşük işlem ücreti alıyor olsa da EFT işlemlerinizi geç EFT olarak adlandırılan zaman dilimi içerisinde gerçekleştirdiğiniz takdirde ekstra bir ücretlendirmeye tabii tutulacağınızı unutmamalısınız. Kendisine bağlı bir kuruluş / banka olarak adlandırabileceğimiz Enpara ile aynı EFT saatlerine tabii olan Finansbank için güncel EFT saat aralığı 09.00 – 17.15 şeklindedir. İş günlerinde yapabileceğiniz transferler için geçerlidir. Enpara eft saatleri hakkında araştırma yapıyorsanız bu sayede Enpara.com müşterilerine de bir nevi yanıt vermiş oluyoruz.

Fakat Finansbank EFT ücretleri konusunda sizleri kısaca bilgilendirmiştik. Geç EFT olarak adlandırılan süre 16.00 ile 17.15 saatleri aralığıdır. Bu aralıkta gerçekleştireceğiniz transfer işlemlerinde normal EFT ücretlendirme tarifesi uygulanmayacak olup “Geç EFT” adı altında farklı bir tarifeye göre ücretlendirme yapılacaktır.

Peki, Finansbank EFT Ne Zaman Hesaba Geçer?

Finansbank üzerinden gerçekleştireceğiniz ya da farklı bankalardan Finansbank hesabınıza EFT yöntemiyle gerçekleştirilen para transferleri ortalama 5 dakikalık bir süreçte tamamlanacaktır. Bu süreç zaman zaman aralarında para alış-verişi gerçekleşen 2 bankadan birisinde yaşanacak yoğunluk sebebiyle uzayabilmektedir. Maksimum 30 dakika içerisinde EFT işleminizin tamamlanması gerekmektedir. Eğer bu süre geçmiş olmasına rağmen para karşı tarafa ulaşmadıysa alt tarafta açıklayacağımız yöntem yardımıyla Finansbank eft sorgulama yapmalısınız.

Finansbank EFT Sorgulama

Finansbank eft saatleri içerisinde gerçekleştirilen transferleriniz yarım saat içerisinde tamamlanmaz ise yapmanız gereken ilk işlem hesabınızı kontrol etmek. Para yapmış olduğunuz transferde yaşanan bir hata, eksik veya yanlış bilgi nedeniyle geri hesabınıza dönmüş olabilir. Fakat parayı hesabınızda göremiyor ve bilgileri doğru girdiğinizden eminseniz hemen Finansbank çağrı merkeziyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Finansbank eft sorgulama işlemlerinin en kolay ve hızlı yöntemi çağrı merkezidir. 0850 222 0 900 numarasından çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu