Banka Rehberi

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Hakkında Bilgiler

Ülkemizde faaliyet gösteren birçok bankadan birisi olan QNB Finansbank tüketicilere ihtiyaç kredisi adı altında nakit ihtiyaçlarını gidermek adına destek sunuyor. Oldukça avantajlı ödeme planlarının yanı sıra düşük faiz oranı sunduğunu da söyleyebiliriz. Peki bireyler QNB Finansbank ihtiyaç kredisi hakkında ne kadar bilgiye sahipler? Finansbank kredi faiz oranları ve Finansbank kredi başvurusu sorgulama gibi işlemleri nasıl yapacaklarını biliyorlar mı? Bu temel sorular başta olmak üzere Finansbank’ın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi fırsatına dair her şey bu yazımızda sizleri bekliyor.

Öncelikle, QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi tam olarak nedir? İhtiyaç kredilerini kısa ve anlaşılır bir dille özetlemek gerekirse; kısa vade seçenekleriyle tüketicilere sunulan ve çekilecek kredi miktarının alternatif kredi türlerine göre daha düşük miktar ve faiz oranlarıyla sunulmasıdır. Son yıllarda gelişen teknoloji ve bankacılık sistemleri sayesinde tüketicinin şubeye dahi gitmesine gerek olmaksızın internet veya cep telefonları üzerinden anında başvurarak almak mümkün hale gelmiştir.

Peki, Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Temel ihtiyaçlarınız veya küçük çaplı yapılması gereken acil ödemeler için ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Köklü ve uzun yıllardır ülkemizde faaliyette olan Finansbank bu konuda sizlere oldukça avantajlı teklifler sunuyor. Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu işleminizi internet şubesi ya da mobil uygulaması üzerinden dilediğiniz zaman saniyeler içerisinde gerçekleştirmeniz mümkün.

Finansbank’ın kendine has kullandığı bir sloganı da bulunmaktadır. “Kredi Finansçıdan alınır.” şeklinde lanse edilen reklam kampanyalarından da anlaşılacağı üzere Finansbank kredi çekmek isteyen tüketicilerin yanında. Toplamda 50.000 TL’na kadar başvurularınızı şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. Elbette geleneksel yöntemleri tercih ediyorum diyenler en yakın Finansbank şubesini ziyaret ederek başvuru işlemini tamamlayabilir ya da aşağıda yer alan alternatif başvuru kanallarına yönelebilir.

Finansbank İnternetten Kredi Başvurusu

En hızlı değerlendirme ve sonuç alabileceğiniz başvuru yöntemi internet bankacılığını kullanmak olacaktır. Üstelik başvurunuz onaylandığı takdirde paranız anında hesabınıza yansır. Bunun için tek yapmanız gereken ise Finansbank internet şubesine giriş yapmak. Bu yöntemle başvuru gerçekleştirmek için ise halihazırda Finansbank müşterisi olmanız gerekiyor. İnternet bankacılığı hesabınıza giriş yaptığınızda ilgili menüyü fark edeceksiniz.

Finansbank Telefondan Kredi Başvurusu

Finansbank ihtiyaç kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru işleminizi tamamlamak için müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz. QNB Finansbank müşteri hizmetleri başvurunuzu almak ve sizi faiz oranları gibi detaylar hakkında bilgilendirmek için hizmete hazır. Bunun için 0850 222 0 900 numaralı Finansbank Müşteri Hizmetleri hattını aramanız yeterli.

Finansbank Kredi Başvurusu SMS

Finansbank kredi sms yöntemiyle de başvuru kabul ediyor. SMS ile başvurunuzu tamamlamak için tek yapmanız gereken 5030’a T.C. kimlik numaranızı yazarak mesaj atmak. SMS ile başvurunuz sırasında operatör sizden 0,65 TL SMS ücreti kesecektir. Ayrıca SMS başvurusu sonucunda gelecek bilgilendirme yalnızca bir ön onay olacaktır.

Finansbank Kredi Faiz Oranları

Finansbank kredi faiz oranları çekilecek kredi tutarı ve vade dönemine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. %2,22 faiz oranından başlayarak maksimum %2.26 faiz oranına kadar yükselen bir aralıkta seyreden faiz oranları tüketiciyi zora sokmayacak minimum düzeyde tutulmaya çalışılmış.

VADE SÜRESİ FAİZ ORANI
1-24 AY %2,26
24-36 AY %2,22

Finansbank Kredi Başvurusu Sorgulama

Finansbank kredi başvurusu sorgulama işleminizi gerçekleştirmek ve Finansbank kredi başvuru durumu hakkında bilgi almak yapabileceğiniz 2 farklı yöntem vardır. Bunlar oldukça basit ve kolayca gerçekleştirebileceğiniz yöntemlerdir.

  1. Size en yakın Finansbank şubesini ziyaret edebilir ve bilgi talep edebilirsiniz.
  2. 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezini arayabilir ve bilgi talep edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu