Banka Rehberi

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019

QNB Finansbank müşterisi olan birçok tüketici tarafından tarafımıza iletilen şikayetlerin çoğunluğu müşteri temsilcilerine yeterince hızlı bağlantı kuramadıkları. Bu konuda sizler için bir yazı hazırlama gereksinimi duyduk ve qnb finansbank müşteri hizmetleri temsilcisine çok daha hızlı bir şekilde nasıl bağlanabileceğinize yer verdik. QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma için yapmanız gereken bazı tuş kombinasyonları bulunmaktadır. Bu tuşları hızlıca tuşlayarak sistemin sizi hemen bir temsilciye aktarmasını sağlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde faaliyet gösteren, oldukça popüler ve gelişmiş bir bankacılık anlayışına sahip QNB Finansbank müşterilerinin sorunlarını daha iyi anlayabilmek ve çözümler üretebilmek adına gelişmiş bir çağrı merkezi sistemi kullanmaktadır. Çağrı merkezi çalışanları kendi içerisinde bölümlere ayrılması ve hemen hemen her konuda hizmet sunulması nedeniyle ilk aramada bazı tuşlamalar yapmanız gerekir. Bu tuşlamalar zaman zaman birkaç dakikanızı alabilir ve siz hızlıca bu tuşlamaları geçmek ve sizinle ilgilenecek bir temsilciye ulaşmak istiyor olabilirsiniz. Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019 yılı için hangi tuşlara basmak gerekiyor?

Peki, Finansbank Müşteri Temsilcisine Bağlanmanın Kısa Yolu Nedir?

Finansbank direk müşteri temsilcisi ile görüşme yapmak isterseniz yapmanız gereken oldukça basit;

  1. Öncelikle Qnb finansbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0900 ile QNB Finansbank çağrı merkezine bir arama gerçekleştirin.
  2. Sesli yanıt sisteminin devreye girmesiyle birlikte telefonunuz üzerinden “1” tuşuna basın.
  3. Daha sonra şu sırayı takip ederek tuşlamalarınızı gerçekleştirin “5 ve 4”
  4. Bu tuşlara sırasıyla bastığınız takdirde bir sinyal sesi duyacaksınız, sinyal sesinin ardından müsait bir temsilci bulunuyorsa hemen çağrınızı yanıtlayacaktır.

Finansbank direkt müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz yöntemi paylaştık. Eğer bu tuşların işinize yaramadığını ya da daha kolay bir yöntem olduğunu düşünüyorsanız bizler ve diğer tüketicilerle paylaşmak adına yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Bağlanma Yöntemi Detayları

QNB Finansbank müşteri hizmetleri bağlanma yöntemi hakkında bilmeniz gereken ve çağrı merkezinin telefonlarınızı çok daha hızlı yanıtlamasını sağlayacak birkaç tüyo paylaşmak istiyoruz.

  • Finansbank müşteri hizmetleri doğrudan bağlanmak maalesef mümkün değil. Fakat paylaştığımız tuş kombinasyonu sizleri en hızlı şekilde bir temsilciye aktaracaktır.
  • Sıra beklemekten sıkıldıysanız ve bir türlü canlı destek alamıyorsanız sabah 15 – 09.30 saatleri arasında çağrı merkezini aramayı deneyin. Bu saatlerde iş yoğunluğu bir miktar daha az olacaktır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu