Banka Rehberi

Şekerbank Hoş Geldin KOBİ Paketi Nedir?

Şekerbank Hoş Geldin KOBİ Paketi Nedir?

Bireysel kullanıcılardan ziyade ticari işletme ve kurumlara destek vermek üzere kurulmuş olan Şekerbank, son zamanlarda KOBİ müşterilerine de mükemmel paketler sunarak gelişimlerine katkı sağlamaya çalışmaktadır. Son zamanlarda birçok Küçük ve Orta Ölçekli İşletme sahibinin Şekerbank Hoş Geldin KOBİ Paketi Nedir? sorusunu yönelttiğini görüyoruz.   Ticari işletmeler, kredi konusunda çalışacakları bankaların güvenilir olup olmadığına bakmaktadırlar. Bu nedenle Şekerbank ülkemizdeki en güvenilir bankalardan birisi olarak gösterilmektedir. Bu yazımız içerisinde Şekerbank Hoş Geldin KOBİ Paketi Nedir? hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Hoş Geldin KOBİ Paketinin Özellikleri Nelerdir?

KOBİ’ler, çalışacakları bankaların kendilerine sağlayacakları özelliklere göre seçimler yapmaktadır. Bu nedenle bankalar olabildiğince KOBİ müşterilerinden masraf almamaya çalışmaktadır. Şekerbank Hoş Geldin KOBİ Paketinin  içeriğinden bahsedecek olursak;

  • Bu paket özelliklerinden faydalanan KOBİ müşterileri; herhangi bir şekilde para yatırma  ya da para çekme işlemlerinde komisyon ya da ücret ödememektedirler.
  • KOBİ müşterileri; çek defteri başta olmak üzere senet ve çek tahsil işlemlerinde herhangi bir ücret ödemezler.
  • İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden yapılan işlemlerde de herhangi bir ücret ya da masraf yansıtılmamaktadır.

Bu gibi avantajlar, işletmelerin masraflarını ciddi oranda azaltarak yatırım oranlarının artırılmasına olanak sağlamaktadır. KOBİ’ler, büyüme yolunda giden işletmeler olmalarından dolayı yapacakları her işlemde 1 TL bile masraf ödeyecek olmaları işleyişlerine büyük oranda engel oluşturmaktadır. Şekerbank Hoş Geldin KOBİ Paketi Başvurusundan da bahsedecek olursak;

Şekerbank Hoş Geldin KOBİ Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank Hoş Geldin KOBİ Paketi avantajlarını öğrenen birçok küçük ve orta ölçekli işletme, pakete nasıl dahil olabileceklerini merak etmektedirler. Şekerbank tarafından sunulan bu hizmetin başvurulaı oldulça basit olup her birey tarafından oldukça kısa bir süre içerisinde yapılabilmektedir.  Çevrenizde bulunan en yakın Şekerbank şubesine giderek bireysel banka müşteri temsilcisi ile görüşmeniz durumunda Şekerbank Hoş Geldin KOBİ Paketi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka şubesine gidecek vakti bulamayan ya da yakınlarında şube bulma konusunda sıkıntı yaşayan kişiler müşteri hizmetileri, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden de hoşgeldin paketi başvurusunda bulunabilirler.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu