Krediler

Tatil İçin Kredi Veren Bankalar

Tatil İçin Kredi Veren Bankalar

Tatil konusunda istekler olmasına karşın birçok kişinin önlerindeki tek engelin ekonomik sorunlar olduğunu söyleyebiliriz. Gerekli bütçeye sahip olmadığından dolayı izin günlerini ya evde oturarak ya da farklı bir alanda çalışarak değerlendiren kişiler, bankalardan kredi çekerek belki de tatile gidip gidemeyeceklerini merak etmekteler. Bu nedenle bu yazımız içerisinde Tatil İçin Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle beraber popüler hale gelen bu konu bankaların yaptığı açıklamalar ile daha anlaşılabilir hale geldi. Tatil İçin Kredi Veren Bankalar;

Garanti Bankası

Garanti Bankası, 2 farklı yöntem üzerinden müşterilerine kolay bir şekilde tatil kredisi verebilmekte. İlk yöntem bankanın Daimi müşterisi olan maaş müşterilerine kapsamaktadır; maaş müşterileri her yıl Temmuz ayında 6000 TL’ye kadar destek kredisi çekip rahat bir şekilde tatillerinde gidebilmektedir. Aylık 317 lira ödeyeceğim falan maaş müşterileri, çektikleri kredi tutarını %1,29 geri ödeme ile bankaya ödemeli krediler. Bununla birlikte bankadan diğer müşterileri ise yine aynı faiz oranı üzerinden 3000 TL’ye kadar rahat bir şekilde tatil kredisi çekebilmekteler.

Akbank

Akbank, yapmış olduğu kanka duyurusunda “bugün tatile gidin, parasını 3 ay sonra ödeyin ” şeklinde oluşturmuş, tatile gitmek isteyen kişiler için özel bir kredi seçeneği oluşturmaya çalışmıştır. Başvuruda bulunacak kişinin ekonomik durumuna göre 10.000 TL ye kadar kredi veren Akbank, geri ödeme de 36 ay vade sınırı koymakta.

QNB Finansbank

Aylık faiz oranı %1,30 ile %1,45 arasında değişen tatil kredisi QNB Finansbank ile bir adım ötede! İhtiyaçlarınıza yönelik çözümler üreten QNB Fİnansbank, istediğiniz tatili yapabilmeniz için sizlere istediğiniz kadar maddi destek verebilmekte. 36 aya kadar vade seçeneği sunan banka, uygun seçenekleri ile tatil severleri bir araya getirmeye çalışıyor.

ING Bank

Bankacılık sektöründe atmış olduğu adımlar sayesinde her geçen gün giderek büyümeye devam eden ING Bank, tatil severler için tatil kredisi de vererek popülerliğini giderek yükseltmeye çalışmakta. Bankalar ile aranız iyi, kredi notunuz iyi ise oldukça düşük faiz oranları üzerinden kredi alımını başarılı bir şekilde yapabileceğinizi de belirtmek istiyoruz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu