Banka RehberiKredi Kartları

TEB Kredi Kartı Başvurusu

1927 yılında Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş. Adı ile kurulan Türkiye Ekonomi Bankası 1982 yılında yeni ismi ile ülkemizde faaliyet göstermeye başlamıştır. Bireysel ve kurumsal müşterilerine farklı alanlarda hizmetlerde bulunan TEB, son yıllarda yoğun bir şekilde kredi kartı başvurusu almaktadır. Bu yazımız içerisinde TEB kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler vererek başvuruların hangi kanallar üzerinde iletilebileceği hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

TEB Kredi Kartı Başvurusu 2019

TEB Kredi Kartı Başvurusu
TEB Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Ekonomi Bankası, bünyelerinde yer alan tüm müşterilerine Bonus ve Worldcart adı altında iki farklı kredi kartı vermektedir. Alternatif kredi kartı seçenekleri sunulmasından dolayı müşteri potansiyelini de giderek arttıran Türkiye Ekonomi Bankası, her geçen gün tercih edilmeye devam ediliyor. Bankacılık işlemlerini dijital ortamlara aktarmayı başaran TEB, kredi kartı başvurusu konusunda birçok farklı kanal kullanmayı tercih etmiş durumda. Bu kanallar;

Banka Şubeleri Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Türk Ekonomi Bankası, her geçen gün büyüyerek gelişmeye devam ediyor. Hemen hemen 81 il ve ilçede şubesi bulunan TEB, kredi kartı başvurularını banka şubeleri üzerinde rahatlıkla alabilmektedir. Banka şubeleri üzerinden kredi kartı başvurusu yaparken gelir belgesi ve kimliğinizi belirtmeniz yeterlidir. Eğer gerekli şartları taşıyorsanız gelirinize oranla bir kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Müşteri hizmetleri üzerinden kredi kartı başvurusu

TEB Kredi Kartı Başvurusu
TEB Kredi Kartı Başvurusu

Diğer bankaların aksine Türkiye Ekonomi Bankası müşteri hizmetleri üzerinden de kredi kartı başvurusu alabilmektedir. 0850 222 09 22 numaralı TEB müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı çıkartmak istediğinizi dile getirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri, bu kanal üzerinden yapılan başvurularda kimlik bilgilerinizi talep edebilir.

SMS ile Kredi Başvurusu

Son zamanlarda birçok banka SMS üzerinden hem kredi kartı hem de kredi başvurusu alabilmektedir. SMS üzerinden kredi kartı başvurusu yalnızca Yıldız Priority kart için geçerlilik göstermektedir. Başvuru için “YILDIZ” yazıp 4463’e ücretsiz SMS göndermeniz gerekiyor. Başvuru sonucu birkaç dakika içerisinde sonuçlanmakta olup duruma göre en yakın banka şubesini ziyaret etmeniz istenecektir.

ATM Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde bulunan birçok banka ATM’leri üzerinden kredi kartı başvurusu almaya başladılar. Kredi kartı başvurusu için kartsız işlemler bölümünden T.C kimlik numaranız ve cep telefon numaranızı girerek hızlı bir şekilde başvurunuzu gönderebilirsiniz. ATM’ler üzerinden yapılan işlemler biraz yavaş ilerlese de genellikle bu seçenek en son tercih edilmektedir.

TEB Kredi Kartı Başvurusu
TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB kredi kartı başvurusu için başvurabileceğiniz kaynak sayısı oldukça fazladır. Bununla birlikte Türkiye Ekonomi Bankası internet sitesine giriş yaparak “TEB Bonus Kart Hemen Başvur” seçeneğine tıklayarak “T.C. Kimlik Numarası” ve “Cep Telefonunuzu” girerek hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Tüm kanallar üzerinden başvuru sonuçları birkaç günde açıklanmaktadır. Başvuru sonuçları genel olarak kredi notu ve gelir durumuna göre sonuçlanmaktadır. Başvuruların onaylanması durumunda kredi kartları 10 ile 15 gün içerisinde adresinize posta yolu ile gönderilecektir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu