Banka Rehberi

VakıfBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019

1954 yılında faaliyetlerini başlatan Vakıfbank, günümüzde kamu bankaları arasında en fazla tercih edilen ve aktif bankalardan birisi. Geniş alt yapısı ve gelişmiş çağrı merkezi birçok işlemi yerine getirmenizi sağlarken neredeyse her işlemi sağlayabileceğiniz bir çağrı merkezinin kuşkusuz en büyük problemi ise yoğunluk. Vakıfbank müşterileri tarafından tarafımıza sık sık iletilen bir soru / sorunu çözüme kavuşturmak adına Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019 yöntemini sizlerle paylaşıyoruz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Numarası Kısayoldan Ulaşma

Vakifbank direkt musteri temsilcisine baglanma için öncelikle standart olarak çağrı merkezini aramanız gerekiyor daha sonrasında birazdan sizlerle paylaşacağımız tuşlamaları eksiksiz ve sıraya uygun bir şekilde yapmalısınız. Bu tuşlamalar sizi direkt temsilciye bağlayacak menüye aktaracaktır ve birçok kişi sesli yanıt sistemi içerisinde dolanırken siz hızlı bir şekilde temsilciniz ile bağlantıya geçerek işlemlerinizi hızlandırabileceksiniz.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan raporlara göre Türkiye’nin aktif müşteri sayısı bakımından 7. Büyük bankası seçilen Vakıfbank, her geçen gün geliştirdiği ve çalışan sayısını arttırdığı çağrı merkezine bağlanabilmek için “0850 222 0 724” numarasını aramanız gerekiyor daha sonrasında;

  • Sesli asisten devreye girmesiyle birlikte sırasıyla 2 ve 0 tuşlarına basarsanız direkt olarak müşteri temsilcinize aktarılacaksınız.
  • Eğer, telefon bankacılığında para transferi ve ödeme gibi işlemleri yapmak istiyorsanız ilk sesli asistanın devreye girdiği yerde sırasıyla 3 ve 0 tuşlarına basmalısınız.
  • Vakıfbank müşteri hizmetleri direk arama yöntemi ile şifre işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız sesli asistanın devreye girmesiyle birlikte 4 – 1 – 2 – 1 tuşlarına sırasıyla basmalısınız.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Telefonu Açmıyor

Sizde Vakıfbank müşteri hizmetleri telefonu açmıyor diyenlerden misiniz? Vakıfbank müşteri hizmetleri ile görüşmek için sizlerle paylaştığımız yöntemleri kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerle çok daha hızlı bir şekilde temsilciye aktarılacaksınız. Telefon bankacılığı hizmetinizle birlikte yapabileceğiniz işlemler;

  • Kredi kartlarınız ile ilgili her türlü işlemi telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  • Hesabınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve ihtiyaçları telefon bankacılığından yapabilirsiniz.
  • Vakıfbank direk müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla SMS blokesi kaldırma, fatura ödeme, GSM TL yükleme, döviz ve altın alımı gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu