Krediler

Vatan Bilgisayar Fibabanka 3422 SMS ile Faizsiz Kredi

Vatan Bilgisayar Fibabanka 3422 SMS ile Faizsiz Kredisi

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu, geçtiğimiz yıllarda kredi kartı harcamalarında meydana gelen artışlar nedeni ile bazı düzenlemelere gitti. 2015 yılında yapılan düzenlemeler sonucunda artık kredi kartları ile taksitli alışveriş yapma durumu ortadan kalkmış, kredi kartları ile sadece tek çekime izin verilmiştir. Teknoloji şirketleri, bu durumdan ötürü kısa sürede büyük oranda zarar etmiş, telefon satışları neredeyse yok olmaya başlamıştır. Teknoloji şirketleri bu durumun önüne geçmek için bankalar ile iletişime geçerek bünyelerinde yer alan müşterilere ihtiyaç kredisi adı altında destek vermeleri konusunda anlaşmalar yapmışlardır. Bu yazımız içerisinde Vatan Bilgisayar Fibabanka 3422 SMS ile Faizsiz Kredi hakkında bilgiler vererek bu konuyu açıklamaya çalışacağız.

Ülkemizin en büyük teknoloji mağazalarından birisi olarak gösterilen Vatan Bilgisayar, telefon başta olmak üzere akla gelebilecek her türlü teknolojik ürünü bünyesinde barındırarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmakta. Vatan Bilgisayar üzerinden telefon almak isteyen kişiler taksitli alışveriş yapmak istemeleri durumunda Fibabanka SMS ile kredi alarak alışverişlerini taksitli bir şekilde yapabilmektedirler.  Faizsiz olarak kredi çekmek isteyen kişiler aşağıdaki adımları uygulamaları durumunda işlemlerin başarılı bir şekilde sonuçlandığını görecekler.

  • Vatan Bilgisayar Fibabanka 3422 SMS ile Faizsiz Kredisi almak isteyen kişiler ilk olarak telefonlarının mesajlar bölümüne girerek öncelikle VATAN yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı yazarak 3422’ye ücretsiz olarak mesaj göndermeniz gerekecektir. Bu işlemin sonucu birkaç dakika içerisinde sonuçlanmaktadır. Eğer kredi notunuz iyi ise başvurunuz anında olumlu olarak değerlendirildiğine dair bilgiler gelecektir. Olumsuz olması durumunda yapacağınız herhangi birşey yoktur. Başvurunuzun olumlu olması durumunda;
  • Yaptığınız başvurunun olumlu olması durumunda yapmanız gereken ilk şeyin en yakın Vatan Bilgisayara gitmek olduğunu söyleyebiliriz.
  • Kredinizin olumlu olduğuna dair bilgiyi mağaza yetkilisine iletmeniz durumunda sizlere bir forum doldurtulacaktır. Formu doldurup yetkiliye teslim etmeniz durumunda krediniz 15 dk içerisinde hazır olup Vatan Bilgisayar’ın hesabına aktarılacaktır.
  • Seçtiğiniz telefonun tutarı kadar faizsiz kredinizi 10 ay vadeye kadar başarılı bir şekilde çekebiliriz. Konu hakkındaki ayrıntılı bilgileri en yakın Vatan Bilgisayar şubeleri üzerinden başarılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu