Genel

Xclusive Bankacılık Nedir?

Xclusive Bankacılık Nedir?

QNB Finansbank tarafından geliştirilen ve tüm müşterilerine sunulan bir ayrıcalık olarak gösterilen Xclusive Bankacılık, olanakları ile birçok kişi tarafından merak edilmekte. Bu karta sahip olan kişilerin başta yurt içi alışverişler olmak üzere yurt dışı alışverişlerde de birçok avantaja ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz. Özel bir kart olmasından dolayı aranan şartların da oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Xclusive Bankacılık avantajlarından yararlanmak isteyen kişiler bireysel vadeli ya da vadesiz hesaplarında 50,000 TL gibi bir birikim bulunması gerekmekte. Bununla beraber başvuru sırasında müşteri adaylarından 500 TL tutarında kart tahsis ücretinin de alındığını belirtmek istiyoruz. Bu kartın kullanıcılara sağlamış olduğu olanaklardan da bahsedecek olursak;

Xclusive Bankacılık Ayrıcalıkları Nelerdir?

Xclusive Bankacılık tamamen özel bir sistem olmasından dolayı müşterileri de tamamen özel olarak değerlendirilmektedir. Bu sistemden faydalanan QNB Finansbank müşterileri herhangi bir şekilde müşteri hizmetlerini aramaları durumunda otomatik olarak tanınmakta olup en ön sıraya alınarak kendisine özel olarak tahsis edilen danışmanlardan profesyonel çözüm önerileri alabilmektedir. QNB Finansbank, Xlusive Bankacılık müşterilerine özel olarak destek danışmanı sağlayarak kısa sürede sorunların halledilmesini sağlamaktadır. Bankaların geçim kaynaklarından birisi olan işlem ücreti Xclusive müşterilerinden herhangi bir şekilde alınmamaktadır. Havale ve EFT gibi ücretler bu kart sahiplerinden herhangi bir şekilde alınmamaktadır. Yüksek orandaki transferlerinizde de bu kuralın geçerli olduğunu belirtebiliriz.

Xclusive Bankacılık için 50,000 TL birikim bulundurulmasını gerektiğini belirten QNB Finansbank, kişilerin bu birikimlerini güvenilir bir şekilde saklanması için ayrı bir kampanyaya daha imza atmış durumda. Birikimlerini koruma altına almak isteyen Xclusive müşterilerine özel kiralık kasa kampanyaları geliştirilmiş durumda. İlk 2 ay herhangi bir şekilde ücret ödemeyen Xclusive kullanıcıları, 2 aylık periyodun tamamlanması ile beraber kiralık kasa kullanımına devam etmek istemeleri durumunda kasa ücretinden %25 oranında indirim kazanabilecekler. Bu kart kullanımına sahip olan kişiler aynı zamanda Gayrimenkul danışmanlık hizmetinden de ücretsiz bir şekilde yararlanabilmekteler. Kendilerine özel olarak atanan müşteri danışman hizmeti emlak konusunda da destek vererek birikimlerini doğru bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayacağını da belirtmek isteriz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu