Kredi Kartları

Ziraat Bankası Bankkart Combo Nedir?

Ziraat Bankası Bankkart Combo Nedir?

Ziraat Bankası, Türkiyenin ilk bankası olarak gösterilmekte olup sektör içerisinde 150 yıldan fazladır hizmet vermekte olup ülkemizdeki birçok kişiye hizmet vermeye çalışmaktadır. Bankacılık alanında her müşteri tipine ayrı hizmetler vermeye çalışan banka, Bankkart Combo hizmeti ile birçok kişinin ortak sorunlarına çözümler getirmeyi amaçlamıştır. Ziraat Bankası Bankkart Combo Nedir? sorusunun son zamanlarda ciddi olarak merak edildiğini, bugün, bu yazımızda bu hizmet doğrultusunda bilgiler vermeye çalışacağız. Günümüzde birçok kişi banka kartlarını ve kredi kartlarını ayrı olarak taşımaktan dolayı şikayetçi olmaktadır. Çoğu zaman bi kartın eksikliğinden şikayetçi olan kişiler, her iki kart sisteminin de bir arada bulunmasını çok fazla istemektedirler. Bugün bu yazımızda bu iki kart sisteminin nasıl bir araya gelebileceğinden bahsetmeye çalışacağız.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Özellikleri

Ziraat Bankası Bankkart Combo, tek bir kart üzerinden hem banka kartlarının hem de kredi kartlarının yönetilmesine olanak sağlamaktadır. Tek bir kart sistemi üzerinden hem ATM’ler üzerinden para çekimi yapabilir, internet alışverişleri üzerinden taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Bu kart üzerinden pos cihazlar ile yapacağınız alışverişlerde temassız ödeme sistemini kullanabilir, her ay belirli bir tutara kadar düşük faizli nakit avans özelliklerini kullanabilirsiniz Ziraat Bankası Bankkart Combo başvurularının nasıl yapıldığını dile getirecek olursak;

Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası Bankkart Combo hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler, birkaç ödeme yöntemi üzerinden başvurularını başarılı bir şekilde yapabilirler. İlk olarak en yakınınızda bulunan Ziraat Bankası şubelerine giderek gerekli formları doldurmaları durumunda başvurularını başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirler. Bununla birlikte 0850 220 00 00 müşteri hizmetleri üzerinden Ziraat Bankası Bankkart Combo almak istediklerini dile getirerek sözlü olarak başvurularını dile getirebilirler. Banka tarafından adresinize gelecek kişiler ile kısa sürede bu kart olanaklarından faydalanabilirler.

Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden de başvurularda bulunabilinmektedir. Mevcut müşteri kimlikleri ile giriş yapan kişiler, Bankkart Combo sayfası üzerinden gerekli bilgileri doldurarak başvurularını başarılı bir şekilde yapabilirler. Son olarak cep telefonlarının mesaj bölümüne COMBO yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numaralarını yazan kişiler 4757’ye SMS göndermeleri durumunda da başvurularını başarılı bir şekilde tamamlayabilirler.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu